Trwa ładowanie...
warszawa
06-08-2009 11:26

Przedpremierowy pokaz filmu "Magiczne drzewo"

Przedpremierowy pokaz filmu "Magiczne drzewo"Źródło: AKPA
d2jxmn4
d2jxmn4

W Warszawie odbył się przedpremierowy pokaz pełnometrażowego filmu "Magiczne drzewo" Andrzeja Maleszki. Jest to pierwszy od dziesięciu lat duży polski film fabularny dla dzieci.

Dwa lata temu serial pod tym samym tytułem zdobył w Nowym Jorku prestiżową nagrodę Emmy - nazywaną telewizyjnym Oscarem. Jednak poza motywem magicznego drzewa film i serial mają ze sobą niewiele wspólnego.

Dzieci uczestniczące w przedpremierowym pokazie w jednym z warszawskich kin były zachwycone grą swoich rówieśników, trzymającą w napięciu akcją oraz efektami specjalnymi i wizualną stroną filmu. Mali widzowie zwracali też uwagę na wzruszającą historię, która - jak mówiły - jest trochę wesoła i trochę smutna".

"Magiczne drzewo" to opowieść o trojgu dzieci, które pokonują mnóstwo przeszkód, aby odzyskać miłość rodziców pochłoniętych zarabianiem pieniędzy. W los Kukiego, Tosi i Filipa wkracza świat magii w postaci czerwonego krzesła, które zostało wykonane z magicznego drzewa i posiada niezwykłe właściwości.

W filmie wystąpili Agnieszka Grochowska i Andrzej Chyra - jako rodzice, Hanna Śleszyńska - jako zła ciotka oraz aktorzy dziecięcy.

18 września film "Magiczne drzewo" trafi do kin.

d2jxmn4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jxmn4