Trwa ładowanie...
d26oxvn

Rick Springfield w zespole Meryl Streep

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rick Springfield w zespole Meryl Streep
d26oxvn

Gitarzysta Rick Springfield zagra u boku Meryl Streep w filmie "Ricki and the Flash".

Bohaterką obrazu "Ricki and the Flash" będzie kobieta, która w latach młodości opuściła swoje dzieci, aby robić karierę muzyczną w Kalifornii. Po latach wraca do domu i próbuje znów stać się matką dla swoich dorosłych już pociech, z których jedna właśnie się rozwodzi.

W roli głównej wystąpi Meryl Streep. W obsadzie obrazu jest także córka Streep, Mamie Gummer, która wcieli się filmową córkę głównej bohaterki. Rick Springfield zagra członka zespołu, który zakochuje się w liderce formacji. Muzyk na planie będzie mógł zaprezentować swoje umiejętności gry na gitarze.

d26oxvn

Twórcami filmu są laureaci Oscara: scenarzystka Diablo Cody ("Juno") i reżyser Jonathan Demme ("Milczenie owiec").

Rick Springfield to australijski gitarzysta, wokalista i tekściarz. W latach 1969 - 1971 był członkiem zespołu Zoot, a później kontynuował karierę solo. Jego najbardziej znana piosenka to "Jessie's Girl" z 1981 roku. Dyskografię Springfielda zamyka album "Songs for the End of the World" z 2012 roku. Muzyk ma też na koncie role w filmach "Śmiertelne porachunki" (1990), "Zamiana ról" (1994) i "Kryzys w Białym Domu" (1998), a także w serialach: "Wysoka fala", "Californication", "Rozpalić Cleveland" i "Hawaii 5.0".

d26oxvn

Podziel się opinią

Share
d26oxvn
d26oxvn