Trwa ładowanie...

Ryan Phillippe oskarżony o przemoc domową. "Bił mnie, kopał i zrzucił ze schodow"

Przebrzmiały gwiazdor "Szkoły uwodzenia" i były mąż Reese Witherspoon ma zakaz zbliżania się do Elsie Hewitt na 100 jardów (ok 91,5 m). Partnerka Phillippe'a zgłosiła się na policję z widocznymi urazami i opowiedziała o agresywnym zachowaniu aktora.
Share
Ryan Phillippe na planie serialu "Shooter"
Ryan Phillippe na planie serialu "Shooter"Źródło: Materiały prasowe
d2i9eaw

Jak podaje serwis "The Blast", do dramatycznego zajścia w domu Phillippe'a i Hewitt miało dojść 4 lipca. Modelka oskarżyła partnera o bicie, kopanie i zrzucenie jej ze schodów, co doprowadziło do urazów nóg, ramion i twarzy kobiety.

Dwa dni później Phillippe odebrał z rąk policjantów zakaz zbliżania się do byłej partnerki na odległość około 100 m. Kobieta zeznała, że aktor próbował się z nią skontaktować po całym zajściu, ale zignorowała jego prośby w obawie o kolejny akt przemocy.

Ryan Phillippe zdobył popularność pod koniec lat 90., występując w takich hitach jak "Koszmar minionego lata", "Szkoła uwodzenia" czy "Klub 54". W 2015 r. przyjął główną rolę w serialu "Podejrzany" (2 sezony), a aktualnie można go oglądać na pierwszym planie w produkcji Netfliksa "Shooter". Phillippe najprawdopodobniej wróci na duży ekran w przyszłym roku w filmie "Tlatelolco: Mexico68".

d2i9eaw

#dziejesiewkulturze: ''Szkoła uwodzenia'' wraca na ekrany:

d2i9eaw

Podziel się opinią

Share
d2i9eaw
d2i9eaw