Trwa ładowanie...
d3louf6

Ryan Phillippe oskarżony o przemoc domową. "Bił mnie, kopał i zrzucił ze schodow"

Przebrzmiały gwiazdor "Szkoły uwodzenia" i były mąż Reese Witherspoon ma zakaz zbliżania się do Elsie Hewitt na 100 jardów (ok 91,5 m). Partnerka Phillippe'a zgłosiła się na policję z widocznymi urazami i opowiedziała o agresywnym zachowaniu aktora.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ryan Phillippe na planie serialu "Shooter"
Ryan Phillippe na planie serialu "Shooter" (Materiały prasowe)
d3louf6

Jak podaje serwis "The Blast", do dramatycznego zajścia w domu Phillippe'a i Hewitt miało dojść 4 lipca. Modelka oskarżyła partnera o bicie, kopanie i zrzucenie jej ze schodów, co doprowadziło do urazów nóg, ramion i twarzy kobiety.

Dwa dni później Phillippe odebrał z rąk policjantów zakaz zbliżania się do byłej partnerki na odległość około 100 m. Kobieta zeznała, że aktor próbował się z nią skontaktować po całym zajściu, ale zignorowała jego prośby w obawie o kolejny akt przemocy.

Ryan Phillippe zdobył popularność pod koniec lat 90., występując w takich hitach jak "Koszmar minionego lata", "Szkoła uwodzenia" czy "Klub 54". W 2015 r. przyjął główną rolę w serialu "Podejrzany" (2 sezony), a aktualnie można go oglądać na pierwszym planie w produkcji Netfliksa "Shooter". Phillippe najprawdopodobniej wróci na duży ekran w przyszłym roku w filmie "Tlatelolco: Mexico68".

d3louf6

#dziejesiewkulturze: ''Szkoła uwodzenia'' wraca na ekrany:

d3louf6

Podziel się opinią

Share
d3louf6
d3louf6