Trwa ładowanie...
d1f7ydp

Savages: poza bezprawiem

Najnowsze informacje
3.3
(16 głosów)
Oceń:
d1f7ydp

„Savages” to amerykański thriller z 2012 roku w reżyserii Olivera Stone’a, twórcy takich przebojów jak „Aleksander” czy „Wall Street: Pieniądz nie śpi”. Scenariusz napisali Shane Salerno oraz Don Winslow, a muzykę skomponował Adam Peters. Za produkcję odpowiadają Moritz Borman i Eric Copeloff.

Film zrealizowany został na podstawie ksiązki Dona Winslowa. Dwójka przyjaciół hoduje marihuanę i mają jedną dziewczynę. Trio radzi sobie całkiem dobrze do czasu, aż na ich drodze staje kartel narkotykowy z Meksyku, który domaga się udziałów w ich biznesie. Gdy odmawiają współpracy, gangsterzy porywają ich dziewczynę i żądają okupu. Oficjalnie postanawiają zapłacić okup, a w międzyczasie pracują nad planem odbicia dziewczyny.

W role dwóch przyjaciół i utalentowanych hodowców, Bena i Chona, wcielili się Aaron Johnson i Taylor Kitsch. Ich dziewczynę - Ophelię – sportretowała Blake Lively. W obsadzie znalazła się ponadto Salma Hayek, która zagrała Elenę - silną i intrygującą kobietę zamieszaną w porwanie. W pozostałych rolach zagrali: Emile Hirsch jako Spin, John Travolta – Dennis, Benicio Del Toro – Lado, Uma Thurman – Paqu, Elena Varela – Maria.

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1f7ydp
d1f7ydp
d1f7ydp