Trwa ładowanie...

"Searching" to film, którego szukacie. Zobacz zwiastun nowego thrillera

Prezentujemy zwiastun filmu w reżyserii Aneesh Chaganty o zaginionej nastolatce, której ojciec decyduje się prowadzić śledztwo na własną rękę. Produkcja pojawi się w polskich kinach 28 września.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Searching" to film, którego szukacie. Zobacz zwiastun nowego thrilleraŹródło: Domena publiczna
d2i1hvv

Po zaginięciu szesnastoletniej córki Davida Kima (John Cho), lokalna policja otwiera śledztwo. Ale po 37 godzinach bez jakiegokolwiek tropu, David decyduje sam sprawdzić miejsce, w którym nikt nie szukał śladów jego córki. Jej laptop. W supernowoczesnym thrillerze śledzimy internetowe ścieżki kontaktów dziewczyny żyjącej w świecie komunikatorów i sieci. Teraz David musi odnaleźć się w tym świecie, zanim jego córka zniknie na zawsze...

Film był wyświetlany podczas podczas tegorocznego festiwalu "Nowe Horyzonty", gdzie zdobyl uznanie krytyków:
"Bardzo mi się ten film podobał - jestem fanem poszukiwania nowych środków filmowej narracji i filmowych eksperymentów. Znakomicie został w tym filmie zbudowany suspens. To bardzo przemyślany i precyzyjny film, trzymający w napięciu i zaskakujący. Kupiłem to, jestem jak najbardziej na tak!”

d2i1hvv

Michał Hernes
"Searching to film, którego szukacie. Połączenie naprawdę wciągającego kryminału z traktatem o mediach społecznościowych. Oryginalny formalnie, z akademicką wręcz dramaturgią. Film jest formalnym eksperymentem, ale narracja na tym nie traci. A to nieczęsto się zdarza”.

* Rafał Pikuła*
"Doceniam wykorzystanie serwisów społecznościowych, FaceTime'a itd. - jest spójne, wpisuje się w konwencję, co się nie zdarza wcale często. Jest też fajny twist, choć widz domyśla się paru rzeczy wcześniej niż bohater.”

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2i1hvv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2i1hvv