Trwa ładowanie...
d3n9elf

Śniadanie ze Scotem

Najnowsze informacje
2.6
(14 głosów)
Oceń:
d3n9elf

Erik i Sam są szczęśliwą parą i od wielu lat prowadzą razem spokojne życie. Erik grał kiedyś zawodowo w hokeja, a teraz jest dziennikarzem sportowym. Sam pracuje jako adwokat.

Brat Sama - Billy, wyjechał do Ameryki Południowej. Wkrótce po tym jego była dziewczyna zginęła z powodu przedawkowania narkotyków, zostawiając mu pod opieką 11-letniego Scota. Ponieważ z Billim nie ma kontaktu, chłopiec tymczasowo trafia pod opiekę Sama.

Kiedy Scot przyjeżdża do domu Sama i Erika przywozi ze sobą mnóstwo kolorowych ciuchów i jeszcze więcej bransoletek. W jego walizce nie brakuje też barwnych broszek, kapeluszy, pudrów, szminek, łańcuszków i różowej szczotki do włosów z pozytywką. Sam i Eryk szybko uświadamiają sobie, że chłopiec jest gejem, lecz w przeciwieństwie do nich ma odwagę, by być sobą na przekór wszelkim stereotypom. Przyjazd Scota wywraca ich spokojne i wygodne życie do góry nogami. Najbardziej odczuwa to Erik, który nigdy nie chciał mieć dzieci. Na domiar złego Scott stawia go często w sytuacjach grożących kompromitacją dla Erika, który wciąż nie ujawnił się w pracy, ani wśród znajomych. Kiedy jednak zjawia się Billy, by zabrać ze sobą chłopca, partnerzy nie wyobrażają sobie, że mogliby go stracić.

Śniadanie ze Scotem
Tytuł oryginalny

Breakfast with Scot

Gatunek

dramat, muzyczny, romans, sportowy

Kraj produkcji

Kanada

Rok produkcji

2007

Data światowej premiery

03.12.2010

Czas trwania

90 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3n9elf
d3n9elf
d3n9elf