Trwa ładowanie...
shrek forever
01-07-2010 16:42

Spotkanie ze Shrekiem w Letniej Kawiarence na Molo w Sopocie

Spotkanie ze Shrekiem w Letniej Kawiarence na Molo w SopocieŹródło: Wirtualna Polska
d1qearh
d1qearh

Czcigodni Trójmieszczanie, 3 lipca Letnią Kawiarenkę Wirtualnej Polski i Orange na Molo w Sopocie odwiedzi Shrek, ogr prosto z Zasiedmiogórogrodu. Już w najbliższą sobotę od godz. 13.00 na wszystkie dzieci i ich opiekunów czeka moc atrakcji w dniu Shreka w Sopocie.

Trzy lata musieliśmy czekać na kolejną część przygód Shreka. Aż do teraz. Już 9 czerwca “Shrek Forever” będzie wyświetlany w kinach całej Polski, i to w 3D! Cóż jeszcze może mieć do zrobienia ogr, który ma na swoim koncie spacyfikowanie strasznego smoka, uratowanie pięknej księżniczki i wyciągnięcie z opałów królestwa swoich teściów? Okazuje się, że w czwartej części Shreka nic nie będzie oczywiste. W oczekiwaniu na tę największą animowaną premierę lata zapraszamy na spotkanie z gościem specjalnym, wielkim zielonym ogrem Shrekiem.

Wiele niespodzianek będzie na Was czekało także podczas spotkania ze Shrekiem w Sopocie. Spotykamy się w Letniej Kawiarence Wirtualnej Polski i Orange, która mieści się tuż za głównym wejściem na sopockie Molo, po prawej stronie pod arkadami. To tam będziecie mieli okazję stanąć z Ogrem w szranki w turnieju w bekaniu, zajadać się ciastkami oraz specjałem lokalnym w wersji fusion, czyli goframi z bitą śmietaną… z dodatkiem tatara z żaby. Dodatkowo Sir Shrek z wielką ochotą będzie pozował do zdjęć.

Startujemy o godzinie 13.00. Weźcie ze sobą dobre samopoczucie, kolegów i rodziców. Do zobaczenia w Letniej Kawiarence Wirtualnej Polski i Orange na Molo.

d1qearh

Szczegółowy plan zabaw ze Shrekiem w Sopocie prezentuje się następująco:

godz. 13.00-13.10 Przejście Shreka od bramy Molo do Letniej Kawiarenki Wirtualnej Polski i Orange

* godz. 13.10* Powitanie Shreka w Kawiarence. Przejście do „Strefy Shreka”, gdzie gość będzie pozował do zdjęć (dostępne rekwizyty mundialowe: szaliki kibica, piłki)

godz. 13.15-14.15 Rozpoczęcie konkursu na „Najbardziej majestatyczne beknięcie” (zapewniamy uczestnikom napoje gazowane, a każda osoba ma 90 sekund na to by się zaprezentować)

godz. 13.30 Poszukiwacze Skarbów na Molo. Dzieciaki dostają mapkę z zaznaczonymi miejscami, gdzie ukryliśmy skarby

d1qearh

godz. 14.15 Konkurencja na zwinność Ogra, kto najszybciej pochłonie gofra bitą śmietaną z dodatkiem żaby

godz. 14.30 Żegnamy się, Shrek wyrusza do Gdyni.

Przez cały czas trwania imprezy dzieci będą miały do dyspozycji kolorowani ze Shrekiem, będziemy Wam robić zdjęcia z Ogrem, które będą się pojawiać online.

Zapraszamy do Sopotu oraz do kin na *"Shreka Forever", którego będziemy mogli oglądać w 3D już od 9 lipca.*

d1qearh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1qearh