Trwa ładowanie...
d2821w0
d2821w0

Szczęściarz - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

„Szczęściarz” (ang. The Lucky One) to amerykański dramat z 2012 roku w reżyserii Scotta Hicksa. Film jest oparty na motywach bestsellerowej powieści Nicholasa Sparksa pod tym samym tytułem. Scenariusz na podstawie książki napisali Will Fetters i Douglas McGrath. Muzykę do filmu skomponował Mark Isham.

Sierżant Logan Thibault (w tej roli Zac Efron), żołnierz marines, powraca z trzeciej wyprawy w Iraku. Wierzy, że jedyną rzeczą, która sprawiła, że przeżył, jest znaleziona fotografia kobiety, której nawet nie zna. Mężczyzna dowiaduje się, że kobieta ze zdjęcia ma na imię Beth (Taylor Schilling), poznaje także jej adres.

Wkrótce zjawia się u niej w domu i podejmuje pracę w prowadzonym przez jej rodzinę schronisku dla zwierząt. Mimo początkowej nieufności i skomplikowanej sytuacji życiowej Beth, między kobietą a Thibaultem nawiązuje się romans. Logan zaczyna mieć nadzieję, że Beth może stać się dla niego kimś więcej niż tylko kobietą ze zdjęcia, które przyniosło mu szczęście.

W filmie zagrali także: Blythe Danner jako Nana, Jay R. Ferguson - Keith Clayton, Riley Thomas Stewart - Ben Clayton, Jillian Batherson – Amanda, Courtney J. Clark – siostra Logana, Russell Durham Comegys - Roger Lyle. Obraz wyprodukowali Denise Di Novi i Kevin McCormick.

d2821w0

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

d2821w0
d2821w0