Trwa ładowanie...
d2o9a5v

"Szybcy i wściekli 7": 7 miast, 7 odjechanych imprez

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Szybcy i wściekli 7": 7 miast, 7 odjechanych imprez
(East)
d2o9a5v

Premiera siódmej części kultowej serii *"Szybcy i wściekli" jest okazją do cyklu wyjątkowych imprez. Dystrybutor filmu – United International Pictures – zaprasza na spotkania, których główną atrakcją będą luksusowe superszybkie samochody, wzorowane na tych, którymi mkną bohaterowie filmu.*

Imprezy odbędą się w Poznaniu, Łodzi, Katowicach, Rzeszowie, Bydgoszczy, Warszawie i Krakowie w terminie 21.03-12.04, w godzinach 12-18 (poniżej szczegółowy plan).

Uczestnicy spotkań będą mieli wyjątkową okazję obejrzenia unikatowych samochodów rodem z planu filmowego „Szybkich i wściekłych”. Każdy będzie mógł wsiąść do środka, jak również zrobić sobie zdjęcie na tle maszyn. Co godzinę odbędzie się pokaz możliwości aut – będzie głośno i duszno od spalin! W programie znajdą się również konkursy związane z serią filmów. Gwarantujemy atrakcyjne nagrody. Każdy z uczestników będzie mógł również zagrać w najnowsze i kultowe gry samochodowe – wszystko to na dużym ekranie. Imprezy dedykowane są całym rodzinom, nie tylko dużym i małym chłopcom.

Siódma część serii „Szybcy i wściekli” jest jedną z najbardziej oczekiwanych premier kinowych tego roku. Po raz ostatni na wielkim ekranie zobaczymy Paula Walkera. Do tej pory ciesząca się mianem kultowej seria zarobiła na całym świecie prawie 2,4 mld dolarów.

Poznań, Plaza: 21 marca
Łódź, Manufaktura: 22 marca
Katowice, Punkt 44: 28 marca
Rzeszów, Kino Helios (Al. Powstańców Warszawy 14) : 29 marca
Bydgoszcz, Focus Mall: 7 kwietnia
Warszawa, Bemowo: 11 kwietnia
Kraków, Bonarka: 12 kwietnia

Imprezy odbywać się będą w godzinach 12-18

d2o9a5v

Podziel się opinią

Share

d2o9a5v

d2o9a5v