Trwa ładowanie...

Trylogia "Piraci z Karaibów" w wydaniu Blu-ray!

Share
Trylogia "Piraci z Karaibów" w wydaniu Blu-ray!
Źródło: Disney
d34x57v

12 lutego br., na polski rynek trafią poszczególne części trylogii Piraci z Karaibów (Klątwa Czarnej Perły, Skrzynia umarlaka, Na krańcu świata) w wydaniu Blu-ray, w polskiej wersji językowej.

Teraz zaokrętujesz się na łodzi najbardziej niezwykłego pirackiego kapitana, Jacka Sparrowa i wyruszysz w pełen emocjonujących przygód morski rejs w najwyższej jakości obrazu i dźwięku!

Przygotuj swoje zmysły na zupełnie nowe doznania! Zachwyć się pełnym detali obrazem. Poczuj na własnej skórze huk towarzyszący wystrzałom dział. Posmakuj morskiej bryzy i odkryj na nowo swoją ulubioną piracką opowieść!

d34x57v

Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły

Wybierz się z kapitanem Jackiem Sparrow’em (Johnny Depp) oraz z młodym awanturnikiem, Willem Turnerem (Orlando Bloom), na pełną przygód wyprawę, mającą na celu uratowanie z rąk bezwzględnych piratów pięknej córki gubernatora oraz legendarnej Czarnej Perły.
cena Blu-ray: 99,99 zł

Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

Kapitan Jack Sparrow znów wpakował się w prawdziwe tarapaty. Zaprzedał duszę Davy’emu Jonesowi. Oczywiście nie byłby sobą, gdyby nie znalazł sposobu na wywinięcie się od zapłaty. Tym razem jest nim zdobycie mitycznej skrzyni umarlaka, w której znajduje się serce Davy’ego Jonesa.
cena Blu-ray: 99,99 zł

d34x57v

Piraci z Karaibów: Na krańcu świata Tym razem kapitan Jack Sparrow przeszedł samego siebie. Chciwość zaprowadziła go w miejsce, którego za żadne skarby nie chciałby odwiedzić żaden pirat – na bezwietrzne, piaszczyste morze. Zapewne zostałby tam do kresu swych dni, gdyby nie fakt, iż Will Turner, Elizabeth Swann (Keira Knightley) oraz kapitan Barbossa (Geoffrey Rush) postanawiają go uwolnić. Nastają bowiem trudne czasy dla piratów, a Jack Sparrow jest kluczową postacią w misji ocalenia pirackiej braci…
cena Blu-ray: 99,99 zł

Zobacz także:

**[

ANIA MUCHA: OD LOLITKI DO SEKSBOMBY! ]( http://aleseriale.pl/gid,5832,img,218340,fototemat.html ) **

d34x57v

Podziel się opinią

Share
d34x57v
d34x57v