Trwa ładowanie...
d4jzvl2

Urodzony przywódca w najlepszej animacji sezonu. Tylko u nas fragmenty filmu "Dzieciak rządzi" z polskim dubbingiem [WIDEO]

"Dzieciak rządzi" trafi do kin 21 kwietnia, a już teraz tylko u nas obejrzysz polskie fragmenty przebojowej komedii dla całej rodziny.
Share
Dzieciak rządzi
Dzieciak rządziŹródło: Materiały prasowe
d4jzvl2

Pewnego dnia w życiu 7-letniego Tima pojawia się młodszy braciszek. Tim natychmiast zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu. Gdy Tim postanawia odzyskać utraconą pozycję, natrafia na trop tajemnego spisku, który może zmienić równowagę sił na świecie. Przekonuje się przy tym, że kluczem do tajemnicy jest jego młodszy brat. Rywale muszą zapomnieć o dzielących ich różnicach, ocalić rodziców, przywrócić porządek na świecie i udowodnić, że więzy rodzinne są siłą, której nic nie jest w stanie pokonać.

Za kamerą stanął pracujący wcześniej przy animacjach z cyklu "Madagaskar", Tom McGrath. Za scenariusz odpowiada Michael McCullers, twórca serii parodii filmu szpiegowskiego o przygodach Austina Powersa.

d4jzvl2

"Dzieciak rządzi" w kinach od 21 kwietnia.

d4jzvl2

Podziel się opinią

Share
d4jzvl2
d4jzvl2