Wiesław Gołas: na nowy rok proszę mi życzyć zdrowia!

Wiesław Gołas skończył 87 lat w październiku, ale legendarny Czereśniak z "Czterech pancernych" jeszcze nie składa broni. Nie jest mu jednak łatwo. Aktor przyznał, że ma problemy z nogami i sercem. Niedawno wrócił z szpitala. Byłoby mu bardzo ciężko, gdyby nie żona Maria Krawczyk.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wiesław Gołas ma 87 lat
Wiesław Gołas ma 87 lat (ONS.pl)

Aktor poznał żonę przez przypadek. Na wystawie zakładu fotograficznego zobaczył swoją podobiznę i, zaciekawiony, postanowił zajrzeć do środka.

- Wszedłem do tego zakładu i już z niego nie wyszedłem - wspomina aktor. Dowiedział się, że zdjęcie zrobiła mu przed laty pani fotograf pracująca w tym zakładzie. - Chciałem z nią chwilę porozmawiać, ale gdy ją zobaczyłem, najzwyczajniej w świecie zakochałem się w niej jak sztubak. Maria odwzajemniła moje uczucie i przyjęła oświadczyny – opowiadał.

- Jako adresatka żartu czułam się wyróżniona, a jego przesłanie "Czy pamiętasz tę noc w Zakopanem" sprawiło mi przyjemność – mówiła.

Dziś aktor podkreśla, że żona jest jego najlepszą przyjaciółką. Niedawno wrócil ze szpitala. Miał operację żylaków, nie wolno mu chodzić. Jak sam przyznaje, nie dałby sobie rady, gdyby nie żona. - Żal mi, że ona ciągle chodzi gdzieś, a ja niestety już nie potrafię. Nie mogę chodzić. A ona biega, biega. Żal mi jej bardzo.... - mówił Gołas w rozmowie z "Super Expressem". - Trzeba sobie życzyć wszystkiego dobrego! Na nowy rok proszę mi życzyć zdrowia i tego samego życzę ja!

Panu Wiesławowi życzymy zdrowia!

Teatr Polskiego Radia ONS.pl
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.