Trwa ładowanie...
d2caydf

''Wilk z Wall Street'': Wywiad z przepiekną Margot Robbie [wideo]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Wilk z Wall Street'': Wywiad z przepiekną Margot Robbie [wideo]
(Monolith Films)
d2caydf

*"Wilka z Wall Street" już od piątku można oglądać na ekranach polskich kin. Duet _DiCaprio & Scorsese_ po raz kolejny zachwycił widzów, bijąc wszelkie rekordy. Zobaczyło go aż 226 102 widzów (z przedpremierami)*!

Świąteczno – Sylwestrowe pokazy przedpremierowe filmu zgromadziły więcej widzów niż poprzedni, nominowany do 11 Oscarów, film Scorsese – "Hugo i jego wynalazek" podczas całej dystrybucji. W trakcie weekendu premierowego "Wilka z Wall Street" zobaczyło również więcej osób niż „Gangi Nowego Jorku” (10 nominacji do Oscarów) i „Infiltrację” (5 nominacji do Oscarów, w tym 4 wygrane – m.in. za najlepszy film). Po 6 stycznia film osiągnął lepszy wynik niż dotychczas najpopularniejsze filmy Scorsese w Polsce – „Aviator” oraz „Wyspa tajemnic”.

Jeden z największych reżyserów naszych czasów, laureat Oscara Martin Scorsese przedstawia prawdziwą historię jednego z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów Ameryki.

d2caydf

Oscarowe role LEONARDO DiCAPRIO i MATTHEW McCONAUGHEY’A.

Jordan Belfort był złotym dzieckiem świata finansów. Szybki i oszałamiający sukces przyniósł mu fortunę, władzę i poczucie bezkarności. Pokusy czaiły się wszędzie, a Belfort ulegał im w wielkim stylu. Najpiękniejsze kobiety. Najdroższe jachty. Najbardziej wyszukane narkotyki. Szalone imprezy bez cienia poczucia odpowiedzialności. Korupcja, naginanie prawa i skandale obyczajowe – w tym także Belfort okazał się mistrzem.

Zrealizowana z rozmachem i poczuciem humoru opowieść o człowieku, który zawsze chciał więcej, a dostał to na co zasłużył.

* Zobaczcie wywiad z Margot Robbie, filmową żona Leonarda DiCaprio:*

Film "Wilk z Wall Street" już w kinach!

d2caydf

Podziel się opinią

Share
d2caydf
d2caydf