Trwa ładowanie...
d1kicw1

William J. O'Malley oskarżony o molestowanie seksualne

Ojciec William J. O'Malley, który zagrał w horrorze "Egzorcysta", został oskarżany o wielokrotne wykorzystywanie seksualne jednego ze swoich uczniów w jezuickim liceum w Nowym Jorku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ojciec William J. O'Malley z "Egzorcysty" oskarżony o molestowanie seksualne
Ojciec William J. O'Malley z "Egzorcysty" oskarżony o molestowanie seksualne (Materiał prasowy, Fot: YouTube)
d1kicw1

Ojciec William J. O'Malley wcielił się w ojca Dyera w horrorze "Egzorcysta" z 1973 r. Niewiele osób wiedziało, że zarówno przed, jak i po swoim sukcesie w Hollywood uczył w jezuickiej szkole średniej McQuaid w Rochesterze. Teraz jeden z jego uczniów wytoczył duchownemu proces o molestowanie seksualne.

ZOBACZ TAKŻE: Nastolatek popełnił samobójstwo. Był molestowany przez nauczycielkę

Według dokumentów uzyskanych przez TMZ, O'Malley rzekomo molestował seksualnie 17-letniego ucznia wiele razy w latach '85 i '86.

d1kicw1

Jego oskarżyciel twierdzi, że nadużycie miało miejsce w klasie, na szkolnych korytarzach, a także podczas sponsorowanych przez szkołę wydarzeniach.

Jak się okazuje, O'Malley opuścił szkołę McQuaid właśnie po roku szkolnym 85/86 i podjął pracę w Fordham Prep na Bronksie.

Przedstawiciele McQuaida twierdzą, że nie odnotowali żadnych skarg dotyczących wykorzystywania seksualnego przeciwko O'Malleyowi. Więc oficjalnie nie mówi się, że to molestowanie miało być powodem jego odejścia.

Zarzuty przeciwko duchownemu zostały postawione w sierpniu bieżącego roku w ramach nowojorskiej ustawy o dzieciach w Nowym Jorku, które padają ofiarą wykorzystywania seksualnego. Pozew został złożony przeciwko diecezji Rochester oraz kilku szkołom i kościołom.

d1kicw1

Podziel się opinią

Share

d1kicw1

d1kicw1