Trwa ładowanie...

''Wyjazd integracyjny'' - wideorelacja z uroczystej premiery

''Wyjazd integracyjny'' - wideorelacja z uroczystej premieryŹródło: AFP
d28tsgj
d28tsgj

W środę, 26 października, w warszawskiej Kinotece odbyła się uroczysta premiera komedii "Wyjazd integracyjny" w reżyserii Przemka Angermana. Na filmowej imprezie w Pałacu Kultury integrowały się prawdziwe tłumy zaproszonych gości, z doborową obsadą na czele. Na premierze pokazali się m.in. Jan Frycz, Tomasz Karolak, Tomasz Kot, Katarzyna Figura, Katarzyna Glinka i Mariusz Czajka.

"Suma wszystkich kaców dopiero przed Wami!" - tak zapowiadano najnowszą komedię Przemysława Angermana. Tytułowa wycieczka łącząca losy trzech panów i pięknej kobiety już na samym początku wymyka się spod kontroli i przeradza w iście imprezową apokalipsę.

Zobacz naszą relację z premiery filmu:

Już na początku filmu szykuje się seria zabawnych perypetii i wielu pomyłek głównych bohaterów. Pracownicy korporacji Polish Lody, jej klienci i zaprzyjaźnieni dziennikarze, przyjeżdżają na weekend integracyjny do atrakcyjnego kompleksu hotelowego. W wyniku nieporozumienia Prezes (Jan Frycz) dostaje apartament wspólnie z dziennikarzem Gerardem (Tomasz Karolak) oraz ponętną modelką (Katarzyna Glinka). "Było zabawnie wcielać się w Gabi, o którą bezlitośnie rywalizują dwa samce alfa" - śmiała się Katarzyna Glinka.

foto: „Wyjazd integracyjny”, źródło: Agencja ZOOM

d28tsgj

Jednocześnie pracownicy korporacji umilają sobie czas rozmaitymi rozrywkami, a specjalista od HR dzielnie zapobiega dezintegracji grupy.

foto: „Wyjazd integracyjny”, źródło: Agencja ZOOM

Większość aktorów w rzeczywistości nigdy nie uczestniczyła w podobnym wyjeździe, ale miała okazję obserwować je z boku w malowniczo położonym hotelu, w którym nagrywano film. "Co i rusz przyjeżdżały tam przyjeżdżały prawdziwe wyjazdy integracyjne. Schemat pobytu zawsze był ten sam - zaczynał się od nastawienia "będziemy rządzić", a po dwóch dniach każda grupa wyglądała tak samo" - żartował Tomasz Kot, po czym dodał: "W Polsce jest wiele korporacji, w których ludzie zamknięci w pewnych schematach co jakiś czas mają chęć odpięcia guzika u koszuli czy poluzowania krawata. Myślę, że udało nam się to pokazać w lekki i zabawny sposób".

Anna Wendzikowska (fot. AKPA)

d28tsgj

Poza twórcami „Wyjazdu” na premierę przybyli także m.in.: Anna Popek, Marek Koterski i Małgorzata Bogdańska, Arkadiusz Jakubik, Alicja Węgorzewska, Grzegorz Skawiński, Magdalena Górska i Aleksandra Mikołajczyk. Imprezę poprowadził niezawodny Marcin Prokop.

Arkadiusz Jakubik i Agnieszka Matysiak (fot. AKPA)

Po zakończonej projekcji odbyła się wielka, taneczna impreza integracyjna. O dobrą zabawę na parkiecie zadbał DJ Polastri serwując hity ze znakomitego soundtracku do filmu. Furorę zrobiły promujące komedię przeboje, premierowy utwór zespołu Kombii "Wyjazd integracyjny" oraz "Integracja" – cover tanecznego szlagieru "Duck Sauce" w niepowtarzalnym wykonaniu Tomasza Kota.

(fot. AKPA)

Film zagości w polskich kinach już 4 listopada!

ZOBACZ TAKŻE:

**[

Jak dziś wygląda Pippi Langstrump? ]( http://teleshow.wp.pl/tak-dzis-wyglada-pippi-langstrumpf-6026605664182913g )*
*
[

Dołącz do nas na Facebooku! ]( http://www.facebook.com/filmwppl )*
*
[

Stare, ale jare. 40-stki jak 20-stki ]( http://film.wp.pl/sa-dojrzale-a-wygladaja-jak-nastolatki-nowa-moda-w-kinie-6025274240406657g )**


**[

To jest najlepszy polski film wszech czasów? ]( http://film.wp.pl/10-najlepszych-polskich-filmow-wszech-czasow-6025273245967489g )**


d28tsgj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d28tsgj