Trwa ładowanie...

Zaczyna się odliczanie do Tofifest 2017. Organizatorzy mówią "robimy konkursik"

W menu Tofifestu same smakołyki: Michalina Olszańska jako Królowa Śniegu, Kuba Gierszał jako niemiecki prawnik, filmy z regionu w trasie i historia Złotych Aniołów. A na deser, z okazji 15-lecia "Tofika", konkursik. Zapraszamy do lektury.

Zaczyna się odliczanie do Tofifest 2017. Organizatorzy mówią "robimy konkursik"Źródło: Materiały prasowe
d39ojhk
d39ojhk

Odliczanie ruszyło, czyli Anielski konkurs Tofifest

W tym roku festiwal obchodzi 15. urodziny. Z tej okazji odbędzie się kilka konkursów. Pierwszy, na najfajniejsza fotkę z Aniołem lub Anielicą (jak wolicie), jest już otwarty. Jak wziąć udział?Kliknij TUTAJ.

15 lat Złotych Aniołów - historia ciekawa

Dlaczego zaczęliśmy od nagrodzenia filmu o motocyklu marki WSK? I dlaczego Bodo Kox to kawał historii Tofika?
O tym wszystkim w dwuczęściowej opowieści o historii naszej głównej nagrody.

Punk, Miłość, Kosmos! Filmy z Serca Polski #2

We wrześniu Tofifest zaczyna jesienną trasę po Polsce z projektem "Filmy z Serca Polski #2”. W programie historia nastoletniego poety, który został punkiem, wybuch supernowej i polski superbohater w konwencji znanej z "Sin City”. Plus reżyserskie wersje klipów Organka, Małpy i Bisza. Wciąż możecie dołączyć do trasy ze swoją miejscówką!

Michalina Olszańska jako Królowa Śniegu

Film Roberta Wichrowskiego "Syn Królowej Śniegu" startuje na festiwalu filmowym w Montrealu. Michalina Olszańska wciela się tu w postać Królowej Śniegu. Na ekran wraca też mistrz sztuki aktorskiej – Franciszek Pieczka.

d39ojhk

Nowy film z Gierszałem. Światowa premiera w Toronto

W programie 42. MFF w Toronto znalazła się światowa premiera nowego filmu Urszuli Antoniak "Pomiędzy słowami". Główną rolę gra w nim nasz Kuba Gierszał. Ostatnio ten młody aktor chyba nie schodzi z planu.

Jak zostać wolontariuszem i wejść do ekipy Tofi?

Zyskasz doświadczenie, mocny punkt w CV i prawdziwe przyjaźnie. Aby wejść do zespołu zgłoś swoją kandydaturę przez formularz nawww.tofifest.pl/wolontariat do 30 września.* Pytania? wolontariat@tofifest.pl.*

d39ojhk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39ojhk