Trwa ładowanie...
11-10-2006 17:59

Zmiany w polsatowej 'Interwencji'

Zmiany w polsatowej 'Interwencji'
d1ybehs
d1ybehs

Jarosław Kulczycki przeszedł z Programu 2 TVP do Telewizji Polsat.

Kulczycki w Polsacie będzie producentem programu „Interwencji”, zastępcą szefa redakcji oraz współprowadzącym „Interwencję”.

Jarosław Kulczycki do Telewizji Polsat przyszedł z Programu 2 TVP, gdzie przez ostatnie dwa lata był jednym z prowadzących główny serwis informacyjny – „Panoramę”. Początki jego telewizyjnej kariery związane są jednak z Telewizją POLSAT, bowiem to w tej właśnie stacji w pierwszej połowie lat dziewięćdziesiątych stawiał pierwsze zawodowe kroki w autorskim programie „Nowa twarz” i magazynie dla kinomanów „Oskar”.

Od 1995 roku w Telewizji Polskiej był gospodarzem studia Dwójki, prowadził lub współprowadził większość najważniejszych koncertów i imprez publicznych, m.in. koncert polskiej muzyki na Grand Place w Brukseli. Jako reporter podczas powodzi w 1997 i 2001 roku nadawał relacje na żywo z terenów objętych klęską żywiołową. Następnie realizował programy, których celem było niesienie materialnej pomocy powodzianom. W dniach żałoby po Janie Pawle II pracował w Watykanie. Współtworzył i prowadził wiele programów publicystycznych związanych z wejściem Polski do NATO i Unii Europejskiej. Podczas pierwszej sesji Parlamentu Europejskiego po rozszerzeniu Unii prowadził na żywo ze Strasbourga debatę z udziałem przewodniczącego parlamentu Pata Coxa, Lecha Wałęsy i szefów największych europejskich partii. Przeprowadził wywiady z wieloma wybitnymi osobistościami świata polityki, m.in. z Guenterem Verheugenem, Jaap de Hoop Schefferem, Madaleine Albright i Zbigniewem Brzezińskim oraz show biznesu, m.in. Madonną, Patem Methenym,
Dianą Krall i Rayem Charlesem. "Interwencja" to codzienny magazyn reporterski. Program prowadzą także Adam Kuklewicz, Katarzyna Olubińska i Beata Cholewińska.Nadzór redakcyjny nad programem sprawuje Bogusław Chrabota, redaktor naczelny Telewizji Polsat S.A.

d1ybehs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ybehs