Trwa ładowanie...
28 pokoi hotelowych
10-05-2013 15:28

''28 pokoi hotelowych'': Erotyczne uniesienia w subtelnej formie [wideo]

''28 pokoi hotelowych'': Erotyczne uniesienia w subtelnej formie [wideo]Źródło: Best Film
d53ht17

Ona jest mężatką. On ma dziewczynę. Zaczyna się od niewinnego spotkania w hotelowej restauracji, a kończy na szalonej nocy w pokoju hotelowym. Ta noc powtórzy się 28 razy, za każdym razem w innych hotelu i za każdym razem będzie inaczej. Zasada jest prosta: to tylko seks bez zobowiązań.

"28 pokoi hotelowych" to reżyserski debiut młodego reżysera Matta Rossa. Film przez zmysłową i intymną historię oraz odważne sceny erotyczne, może niektórym widzom przywodzić na myśl kultowe dzieło Bernardo Bertolucciego"Ostatnie tango w Paryżu".

Mój film to próba jak najpełniejszego opisania relacji pomiędzy mężczyzną a kobietą. Chciałem podążać z kamerą za dwójką ludzi, obserwować, jak się w sobie zakochują, śledzić zmiany w ich życiu, doświadczać naturalnych dla związku wzlotów i upadków, coraz intensywniej zagłębiać się w pięknym i jednocześnie pełnym bólu świecie, który dla siebie od podstaw zbudowali. – opowiada reżyser.

W "28 pokojach..." zobaczymy nieznaną jeszcze widzom, ale przepiękną Marin Ireland oraz urzekającego Chrisa Messina, którego polscy widzowie mogą pamiętać z filmu "Vicky Cristina Barcelona". Nic dziwnego, że od tej filmowej pary trudno oderwać wzrok.

Przygotujcie się na sporą dawkę emocji i odważnych uniesień. Niech te pierwsze kadry z filmu, które prezentujemy w dzisiejszej galerii, zachęcą was do wizyty w kinie. Naprawdę warto!

* "28 pokoi hotelowych" od 17 maja w Polsce!*

d53ht17
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d53ht17