Trwa ładowanie...
d2h6u8e

"Alicja po drugiej stronie lustra": P!NK nagrywa dla Disneya

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Alicja po drugiej stronie lustra": P!NK nagrywa dla Disneya
(East news)
d2h6u8e

Piosenkarka i kompozytorka trzykrotnie wyróżniona nagrodą GRAMMY® napisze i nagra utwór, który ukaże się na ścieżce dźwiękowej filmu *„Alicja po drugiej stronie lustra”. Na potrzeby najnowszej produkcji Disneya artystka nagrała również cover kultowej piosenki „White Rabbit” wykorzystany w kampanii marketingowej filmu. Obok nagrań P!nk soundtrack do filmu zawierać będzie także muzykę skomponowaną przez czterokrotnie nominowanego do Oscara® Danny’ego Elfmana.*

„Alicja po drugiej stronie lustra” trafi do polskich kin już 26 maja. W filmie w reżyserii Jamesa Bobina wystąpią m.in. Johnny Depp, Anna Hathaway, Mia Wasikowska, Helena Bonham Carter i Sacha Baron Cohen.

Alice Kingsleigh ostatnie kilka lat spędziła, przemierzając morza i oceany świata, jak niegdyś robił to jej ojciec. Po powrocie do Londynu Alicja natrafia na magiczne lustro, dzięki któremu ponownie przenosi się do fantastycznej Krainy Czarów. Tam czekają na nią starzy znajomi: Biały Królik, Pan Gąsienica, Kot z Cheshire i Szalony Kapelusznik. Okazuje się jednak, że ten ostatni wpadł w poważne tarapaty i nie jest już sobą. By ratować przyjaciela, Alicja wyrusza w przeszłość, podejmując nierówną walkę z Czasem, w której stawką jest ocalenie Kapelusznika.

"Alicja po drugiej stronie lustra" w kinach od 26 maja

d2h6u8e

Podziel się opinią

Share
d2h6u8e
d2h6u8e