Trwa ładowanie...
angelina jolie
16-05-2012 18:03

Angelina Jolie ciepło o byłym mężu

Angelina Jolie ciepło o byłym mężu
d1oujqj
d1oujqj

Angelina Jolie napisała wstęp do książki "The Billy Bob Tapes: A Cave Full of Ghosts", czyli pamiętnika jej byłego męża, Billy'ego Boba Thorntona. W przedmowie nie szczędzi mu ciepłych słów.

Thornton spisał swoje wspomnienia z pomocą Kinky'ego Friedmana, muzyka i pisarza. Autor opowiada w książce o dorastaniu, swoich dziwacznych fobiach, karierze filmowej oraz życiu miłosnym - w tym o trwającym zaledwie dwa lata małżeństwie z Angeliną Jolie. Była żona zgodziła się napisać przedmowę do pamiętnika.

- Billy ma niezrównane poczucie humoru i potrafi rozśmieszyć tak, że boli potem cała twarz - pisze Jolie. - Ma ogromne serce. Jest też niebywale bystry i nieco ekscentryczny. Być z nim to jak spędzać czas z szalonym matematykiem. Cały czas coś liczy i powtarza. Niektórzy ludzie umieją uciszyć głosy w swoich głowach, on tego nie potrafi. Ale zarówno ja, jak i wszyscy ci, którzy go znają, właśnie za to go kochają. Wiem jedno: świat byłby zdecydowanie bardziej mdły, gdyby Billy się nie urodził.

Przypomnijmy, że kolejny film w reżyserii Thorntona, "And Then We Drove", także został zainspirowany związkiem z Jolie. Aktorski i reżyserski dorobek artysty zamyka dramat "Jayne Mansfield's Car".

Angelinę Jolie mogliśmy podziwiać ostatnio u boku Johnny'ego Deppa w filmie "Turysta". Aktorka zadebiutowała niedawno po drugiej stronie kamery dramatem wojennym "In the Land of Blood and Honey".

d1oujqj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1oujqj