Trwa ładowanie...
d3okg9w
Aktualności

Angelina Jolie sprzedaje błyskotki i buduje szkoły

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Angelina Jolie sprzedaje błyskotki i buduje szkoły
d3okg9w

*Angelina Jolie przeznaczy wszystkie dochody ze sprzedaży swojej autorskiej linii biżuterii na pomoc potrzebującym dzieciom.*

Aktorka właśnie otworzyła szkołę dla dziewcząt w Afganistanie, niedaleko Kabulu. Gwiazda ma w planach budowanie kolejnych placówek w krajach biednych i targanych konfliktami, a pieniądze na ten szczytny cel zarobi sprzedając sygnowaną własnym nazwiskiem kolekcję biżuterii, "The Style of Jolie".

- Projektowanie tych błyskotek dało mi oczywiście sporo artystycznej satysfakcji, ale tak naprawdę motywacją było dla nas niesienie pomocy dzieciom w potrzebie - oznajmiła Jolie.

d3okg9w

- Zainicjowaliśmy ten projekt z zamiarem przeznaczenia 100 procent dochodów na cele charytatywne - dodaje Robert Procop, który pomógł Jolie w tworzeniu linii biżuterii. - Wierzymy, że każde dziecko ma prawo do edukacji, dlatego cieszymy się, że możemy w ten sposób pomóc najmłodszym na całym świecie.

Kolekcja "The Style of Jolie" trafi do sprzedaży w najbliższych dniach. Zgodnie z zapowiedzią, cały dochód powędruje na konto nowej fundacji Angeliny Jolie, The Education Partnership for Children of Conflict.

Dorobek gwiazdy zamyka animacja "Kung Fu Panda 2".

d3okg9w

Podziel się opinią

Share
d3okg9w
d3okg9w