Trwa ładowanie...
angelina jolie
02-04-2013 15:03

Angelina Jolie sprzedaje błyskotki i buduje szkoły

Angelina Jolie sprzedaje błyskotki i buduje szkoły
dnu6puh
dnu6puh

*Angelina Jolie przeznaczy wszystkie dochody ze sprzedaży swojej autorskiej linii biżuterii na pomoc potrzebującym dzieciom.*

Aktorka właśnie otworzyła szkołę dla dziewcząt w Afganistanie, niedaleko Kabulu. Gwiazda ma w planach budowanie kolejnych placówek w krajach biednych i targanych konfliktami, a pieniądze na ten szczytny cel zarobi sprzedając sygnowaną własnym nazwiskiem kolekcję biżuterii, "The Style of Jolie".

- Projektowanie tych błyskotek dało mi oczywiście sporo artystycznej satysfakcji, ale tak naprawdę motywacją było dla nas niesienie pomocy dzieciom w potrzebie - oznajmiła Jolie.

dnu6puh

- Zainicjowaliśmy ten projekt z zamiarem przeznaczenia 100 procent dochodów na cele charytatywne - dodaje Robert Procop, który pomógł Jolie w tworzeniu linii biżuterii. - Wierzymy, że każde dziecko ma prawo do edukacji, dlatego cieszymy się, że możemy w ten sposób pomóc najmłodszym na całym świecie.

Kolekcja "The Style of Jolie" trafi do sprzedaży w najbliższych dniach. Zgodnie z zapowiedzią, cały dochód powędruje na konto nowej fundacji Angeliny Jolie, The Education Partnership for Children of Conflict.

Dorobek gwiazdy zamyka animacja "Kung Fu Panda 2".

dnu6puh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dnu6puh