Arnold Schwarzenegger pokazał zdjęcie z młodości. Nastoletni materiał na mistrza

Jak wyglądał 16-letni Arnold Schwarzenegger, zanim zaczął startować w zawodach kulturystycznych? Zdecydowanie nie tak, jak przeciętny nastolatek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Arnold Schwarzenegger skończy w tym roku 71 lat
Arnold Schwarzenegger skończy w tym roku 71 lat (East News, Fot: East News)
WP

Na facebookowym profilu aktora i najsłynniejszego kulturysty pojawiła się czarno-biała fotka sprzed 54 lat. Schwarzenegger był wtedy 16-latkiem, który od dwóch lat podnosił ciężary i już wtedy myślał o karierze kulturysty.

Przyszły gwiazdor od najmłodszych lat próbował różnych dyscyplin sportu. W wieku 13 lat był nastawiony na piłkę nożną, ale kiedy trener zabrał jego drużynę na siłownię i Arnold podniósł pierwszą sztangę, wkrótce porzucił bieganie po boisku na rzecz podnoszenia ciężarów.

WP

Zaledwie rok po zrobieniu powyższych zdjęć Arnold Schwarzenegger zdobył w Niemczech tytuł Junior Mr. Europe. W kolejnych latach wygrywał międzynarodowe zawody, a w 1968 r. jako 21-latek przeprowadził się do Stanów Zjednoczonych.

W 1970 r. zdobył pierwszy z siedmiu tytułów Mr. Olympia i wystąpił w pierwszym filmie (pod scenicznym nazwiskiem Arnold Strong) – "Herkules w Nowym Jorku".

"Gnomeo i Julia" zaskoczyli Polki w Dzień Kobiet! Zobacz, co przygotowali bohaterowie filmu

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP