Trwa ładowanie...

Blog filmowy Karoliny Korwin Piotrowskiej dla HBO

Share
Blog filmowy Karoliny Korwin Piotrowskiej dla HBO
Źródło: helios.pl
d1mixkx

Ruszył właśnie blog filmowy Karoliny Korwin Piotrowskiej dla HBO. Blog zawierający materiały wideo i felietony można oglądać na profilu HBO Polska na Facebooku. Pierwsze odcinki dotyczą premiery trzeciego sezonu "Zakazanego imperium", serialu "Dziewczyny" oraz książki o Eugeniuszu Bodo.

Na swoim blogu Karolina Korwin Piotrowska opowiada i pisze o filmach, serialach, ale również o ciekawych biografiach filmowych oraz intrygujących aktorach, aktorkach czy reżyserach. Blog filmowy Karoliny Korwin Piotrowskiej można oglądać na profilu HBO Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/HBOPolska.

Pierwsze materiały wideo dotyczą premiery trzeciego sezonu "Zakazanego imperium", serialu "Dziewczyny" oraz książki o Eugeniuszu Bodo Już taki jestem zimny drań. Kolejne materiały będą dodawane sukcesywnie. Oprócz materiałów wideo, na Facebooku można znaleźć publikowane również na stronie http://www.hbo.pl felietony Karoliny Korwin Piotrowskiej o świecie filmów i seriali.

d1mixkx

Karolina Korwin Piotrowska jest znanym krytykiem filmowym, dziennikarką radiową, prasową i telewizyjną. Debiutowała w Radiu Kolor, z którego przeszła do Radia Zet, prowadząc m. in. Klub Radia Zet, Filmzet, Mniej więcej serio i Weekend z Radiem Zet. Prowadziła autorską audycję filmowa w Radiu PiN W kinie i na kanapie, która była najpopularniejszym programem tej stacji.

Obecnie w TVN Style razem z Tomaszem Kinem prowadzi program Magiel towarzyski, pisze felietony do Art&Business, a także jest redaktor naczelną oraz współwydawcą magazynu Żurnal.

d1mixkx

Podziel się opinią

Share
d1mixkx
d1mixkx