Trwa ładowanie...
d3fgp2t

Borys Szyc zainauguruje wyjątkową wystawę w Sopocie podczas festiwalu Kino Letnie

Festiwal Kino Letnie od zawsze pokazuje to, co najciekawsze w świecie filmu. Organizatorzy festiwalu razem z Provident i AXA zapraszją na plan wyczekiwanej kinowej produkcji "Piłsudski". 2 sierpnia na molo w Sopocie odbędzie się inauguaracja wyjątkowej wystawy. Gościem specjalnym będzie Borys Szyc.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Borys Szyc pojawi się na festiwalu Kino Letnie
Borys Szyc pojawi się na festiwalu Kino Letnie (East News)
d3fgp2t

Podczas wystawy zostaną zaprezentowane fotosy z jednego z najbardziej wyczekiwanego w tym roku filmów. 2 sierpnia o godzinie 14:00 na sopockim molo wystawę otworzy Borys Szyc, odtwórca roli Marszałka Piłsudskiego. Swoją obecność potwierdzili również producent filmu, Dyrektor SF Kadr Filip Bajon oraz autor identyfikacji wizualnej i plakatów filmu Andrzej Pągowski.

Wystawę będzie można oglądać nad morzem do 14 sierpnia, potem fotografie pojadą w góry, gdzie staną na Kulturalnym Placu Niepodległości w Zakopanem. Nowoczesny system oświetlenia sprawi, że prezentacja będzie dostępna dla widzów o każdej porze.

Wystawa "Piłsudski w Sopocie i Zakopanem" organizowana jest w ramach trwającego najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego Kino Letnie Sopot – Zakopane. Przez 62 dni na bezpłatne seanse w najpopularniejszych polskich kurortach zapraszają Provident i AXA. Pełny repertuar i harmonogram projekcji do sprawdzenia na stronie kinoletnie.pl. Wszystkie wydarzenia i ciekawostki dostępne na wyciągnięcie ręki na profilu: Mam plan na Kino Letnie na Facebooku. Festiwal warto podglądać również na Instagramie: #mamplannakinoletnie.

d3fgp2t

ZOBACZ TEŻ: Borys Szyc i Justyna Nagłowska buszują po pchlim targu

d3fgp2t

Podziel się opinią

Share

d3fgp2t

d3fgp2t