Trwa ładowanie...

"Captain Fantastic": Współpracownik Sigur Rós komponuje dla Viggo Mortensena

Share
"Captain Fantastic": Współpracownik Sigur Rós komponuje dla Viggo Mortensena
Źródło: mat. dystrybutora
d33782v

Alex Somers, znany ze współpracy z zespołem Sigur Rós i jego wokalistą Jónsim, przygotował ścieżkę muzyczną do filmu "Captain Fantastic" z Viggo Mortensenem w głównej roli.

Aktor wciela się w filmie w ojca sześciorga dzieci. Mężczyzna, prawdziwy idealista, wychowuje swe pociechy z dala od cywilizacyjnego zgiełku. Przychodzi jednak dzień, w którym wszyscy muszą powrócić na łono społeczeństwa. Dzieło według własnego scenariusza wyreżyserował Matt Ross.

Poza Viggo Mortensenem w "Captain Fantastic" grają George MacKay, Frank Langella, Samantha Isler, Annalise Basso, Nicholas Hamilton, Shree Crooks, Kathryn Hahn, Steve Zahn, Erin Moriarty i Missi Pyle.

d33782v

Soundtrack do filmu ukaże się w wersji CD i cyfrowej 8 lipca nakładem Lakeshore, a na winylu 29 lipca. Pod tym adresem można posłuchać zapowiedzi dzieła Aleksa Somersa. Z kolei tutaj znajduje się trailer obrazu.

Oto tracklista:
"A New Beginning"
"Church"
"Campfire"
"Funeral Pyre"
"She Slit Her Wrists"
"Memories"
"Fireflies"
"Home"
"Fell"
"Dream"
"Near Death"
"Water (I'm Right Here)"
"School Bus"
"Forrest"
"Look Forward To"
"Keepsakes"
"Remembering"
"Unsoundness"
"Waving Goodbye"
"Day Of Your Birth"
"Water (Not Go Home)"
"Goodbye?"
"Disappear"
"Fortress"

Alex Somers wcześniej napisał muzykę do serialu "Manhattan" czy filmów Camerona Crowe'a "Kupiliśmy zoo" i "Witamy na Hawajach".

Premiera filmu "Captain Fantastic" odbyła się na początku roku - na festiwalu Sundance. Do szerszej dystrybucji obraz trafiać zacznie w wakacje.

d33782v

Podziel się opinią

Share
d33782v
d33782v