Trwa ładowanie...
dakf74u

Charlie Hunnam będzie Królem Arturem

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Charlie Hunnam będzie Królem Arturem
(mat. dystrybutora)
dakf74u

Gwiazdor serialu "Synowie Anarchii" Charlie Hunnam negocjuje ostateczne warunki udziału w filmie opowiadającym o przygodach Króla Artura. Za kamerą stanie Guy Ritchie.

Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, na projekt reżysera "Sherlocka" ma się składać aż sześć filmów. Za scenariusz pierwszego obrazu odpowiada Joby Harold ("Przebudzenie"), a jego tekst bazuje w głównej mierze na dziele "Śmierć Artura" ("Le Morte d'Arthur") sir Thomasa Mallory'ego z 1485 roku. Produkcji podejmują się Akiva Goldsman, Tory Tunnel i Lionel Wigram. Seria powstanie dla studia Warner Bros.

Charlie Hunnam ma wcielić się w legendarnego Króla Artura, a według informacji sprzed miesiąca Idris Elba zagra postać zbliżoną charakterem do legendarnego maga Merlina, który był mistrzem i autorytetem dla głównego bohatera.

dakf74u

Światową premierę zaplanowano filmu na 22 lipca 2016 roku. Obraz wejdzie do kin zarówno w wersji tradycyjnej, jak i w 3D.

Charlie Hunnam już na początku września powróci na antenę stacji FX z siódmym, a zarazem ostatnim sezonem serialu "Synowie Anarchii", w którym gra główną rolę. W ubiegłym roku aktora można było podziwiać w superprodukcji "Pacific Rim" Guillermo del Toro, a w przyszłym roku pojawi się w najnowszym horrorze meksykańskiego reżysera, czyli obrazie "Crimson Peak".

dakf74u

Podziel się opinią

Share
dakf74u
dakf74u