WP
Megafon.pl
Aktualności

Cher zagra w filmie "Mamma Mia: Here We Go Again!". Rewelacje 71-letniej gwiazdy potwierdzone

Ikonie amerykańskiej sceny muzycznej nie brak wigoru. W maju tego roku 71-latka śpiewała półnaga na gali Billboardu, a dziś potwierdzają się jej deklaracja o powrocie na wielki ekran. Cher dołączyła do obsady musicalu "Mamma Mia: Here We Go Again!".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cher podczas tegorocznej gali Billboardu
Cher podczas tegorocznej gali Billboardu (Getty Images)
WP

Wokalistka najpierw poinformowała o swoim angażu na Twitterze. Teraz decyzja została potwierdzona przez oficjalne źródła. Na razie nie wiadomo, w jaką postać wcieli się Cher.

Oryginał opowiadał o młodej dziewczynie (Amanda Seyfried), która przygotowując się do ślubu ze Skyem (Dominic Cooper), chce dowiedzieć się, kim jest jej ojciec. Na podstawie pamiętnika matki (Meryl Streep) wyłania trzech kandydatów (Pierce Brosnan, Colin Firth, Stellan Skarsgard).

Wszyscy ci bohaterowie powrócą w sequelu. Julie Walters ponownie pojawi się jako Rosie, a Christine Baranski jako Tanya. Twórcy w nowej odsłonie planują wycieczki w przeszłość i retrospekcję. Jeremy Irvine zagra więc młodego Sama (w starszej wersji Pierce Brosnan), a Alexa Davies młodą Rosie (Julie Walters). Lily James sportretuje młodą Donnę (Meryl Streep). Jessica Keenan Wynn będzie młodą Tanyą. Josh Dylan i Hugh Skinner zagrają młodych Billa i Harry'ego.

WP

W kontynuacji hitu z 2008 r. wykorzystane zostaną hity kwartetu ABBA, jednak nie te same, które słyszeliśmy w pierwszej części. Film zagości na ekranach 20 lipca 2018 r. Ol Parker pisze scenariusz i staje za kamerą.

Oparty na twórczości zespołu ABBA musical "Mamma Mia!" gościł w polskich kinach w sierpniu 2008 r. W samych tylko Stanach Zjednoczonych film zarobił ponad 144 mln dol., a na całym świecie ponad 600 mln.

Cher ostatni album, "Closer to the Truth", wydała w 2013 r. Była to 25. płyta wokalistki, która karierę zaczynała w latach 60. Ostatni film w dorobku Cher to "Heca w zoo" z 2011 r. Za rolę w obrazie "Wpływ księżyca" (1987) Amerykanka została wyróżniona Oscarem.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP