Trwa ładowanie...
Hanna Lis
28-11-2009 10:09

Czy Lis załatwi żonie pracę w TVP?

Czyżby szykował się wielki powrót Hanny Lis (39 l.) na Woronicza? Już wkrótce może się to okazać wielce prawdopodobne.

Czy Lis załatwi żonie pracę w TVP?Źródło: AKPA
d265bxw
d265bxw

A wszystko dzięki jej mężowi Tomaszowi Lisowi (43 l.), który przedłuży kontrakt z TVP 2 i nadal będzie pracował w Dwójce. Jako kochający małżonek, Tomek z pewnością powinien pomóc ukochanej i szepnąć słówko, gdzie trzeba w jej sprawie.

Choć od miesięcy plotkowano, że program „Tomasz Lis na żywo” od lutego zniknie z anteny, jest już pewne, że tak się nie stanie. Dziennikarz dogadał się z władzami Dwójki i przedłuży kontrakt. Mało tego. Jego pozycja w telewizji jest na tyle silna, że mógłby się postarać o pracę dla swej pięknej żony. A że jego program przynosi telewizji wielkie zyski, ma silną kartę przetargową w ręku.

Dodatkowo nie proponowałby przecież kota w worku, ale profesjonalną dziennikarkę. Hanna może w końcu pochwalić się sporym bagażem doświadczeń, a jej powrót ucieszyłby zapewne wielu widzów. Przy okazji jej pojawienie się z powrotem w telewizji udowodniłoby, że władze TVP stawiają właśnie na profesjonalistów. Czy więc silna pozycja męża sprawi, że znów zobaczymy ją na ekranach naszych telewizorów? Tomku, wszystko w twoich rękach!

d265bxw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d265bxw