Trwa ładowanie...
d2q7cik
Aktualności

''Doc Savage'': Shane Black szuka idealnego Doca Savage'a

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Doc Savage'': Shane Black szuka idealnego Doca Savage'a
(Syrena)
d2q7cik

*Shane Black("Iron Man 3") opowiedział o wyzwaniach, jakie stawia przed nim realizacja filmu "Doc Savage".*

Przypomnijmy, że ekranizacja serii komiksów publikowanych w latach 30. i 40. XX wieku przedstawi historię Clarka Savage'a Juniora - chirurga, naukowca, muzyka i nieustraszonego łowcy przygód. Obdarzony urodą hollywoodzkiego gwiazdora pan doktor podejmuje wyzwania, które przeraziłyby nawet największych śmiałków.

- Nie przenosimy akcji do współczesności, pozostajemy w latach 30. - zdradził Black. - Dopracowujemy też szczegóły historii Doca, czyli jak stał się tym, kim jest. W międzyczasie szukamy odpowiedniego aktora do tej roli. Musi być bardzo wysoki. W końcu Doc to wzorcowy przedstawiciel gatunku ludzkiego, a ci, którzy na niego patrzą, muszą być zaskoczeni doskonałą symetrią jego ciała i bijącą od niego perfekcją. Nie możemy np. zatrudnić Jamesa McAvoya. To świetny aktor, ale potrzebujemy kogoś wysokiego i dobrze zbudowanego. W przeszłości negocjacje w sprawie tej roli prowadził Arnold Schwarzenegger. Nie wiem, kto dziś dostanie tę rolę. Może Chris Hemsworth? Co on teraz robi?

Artysta wyreżyseruje dzieło na podstawie scenariusza, który napisał wraz z Anthonym Bagarozzim i Charlesem Mondrym. Dorobek Shane'a Blacka zamyka wspomniany przebój "Iron Man 3".

d2q7cik

Podziel się opinią

Share

d2q7cik

d2q7cik