Trwa ładowanie...

Dwayne Johnson i Kevin Hart w świecie "Jumanji"

Dwayne Johnson i Kevin Hart w świecie "Jumanji"
d341fdy
d341fdy

Po nakręceniu komedii "Central Intelligence" Dwayne Johnson i Kevin Hart szukają dla siebie nowego projektu.

Zainteresowanie gwiazdorów padło na nową wersję przygodowego filmu familijnego "Jumanji". Remake postanie na podstawie książki Chrisa Van Allsburga z 1985 roku. Nad scenariuszem, razem ze Scottem Rosenbergiem, pracuje Jeff Pinkner. Jake Kasdan zajmie się reżyserią.

Przypomnijmy, że w oryginalnym filmie z 1995 roku wystąpili Robin Williams, Kirsten Dunst, Jonathan Hyde, Bonnie Hunt i Bradley Pierce. Akcja rozpoczyna się w 1869 roku, kiedy dwóch chłopców zakopuje nocą w lesie tajemniczą skrzynkę. Mija sto lat. W miejscu, w którym rósł las, stoi fabryka. Wychodzący z niej syn właściciela, Alan, słyszy dobiegający z wykopów odgłos tam-tamów. Podążając tym tropem, odkrywa drewnianą skrzynkę, w której znajduje się gra planszowa. Chłopiec wtajemnicza w sprawę przyjaciółkę, Sarę Whittle. Podczas nieobecności rodziców w domu rozpoczynają rozgrywkę, podczas której dochodzi do nieprzewidzianych wydarzeń.

Remake realizuje wytwórnia Columbia Pictures. Produkcją zajmują się Matt Tolmach i Bill Teitler. Udziałem w filmie zainteresowani są Dwayne Johnson i Kevin Hart. Premierę zaplanowano na 28 lipca 2017 roku.

Johnson obecnie pracuje przy ósmej części "Szybkich i wściekłych" i "Baywatch", a Hart przygotowuje się do roli w "The Intouchables".

d341fdy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d341fdy