Trwa ładowanie...

''G.I. Joe 2: Retaliation'': Zwiastun na Super Bowl [wideo]

Jak co roku w okolicach święta amerykańskiego sportu - finału rozgrywek futbolowych zwanego Super Bowl - rozpoczyna się marketingowe szaleństwo, którego zwieńczeniem są przerwy reklamowe podczas wielkiego meczu.

Share
''G.I. Joe 2: Retaliation'': Zwiastun na Super Bowl [wideo]
Źródło: UIP
d30crfi

W internecie pojawił się nowy zwiastun " G.I. Joe 2: Retaliation ", przygotowany z myślą o najdroższym czasie antenowym w amerykańskiej telewizji, więc skrócony do zaledwie 30 sekund.

To właśnie wtedy widzowie zalewani są zwiastunami najbardziej wyczekiwanych produkcji. Niektórzy dystrybutorzy tak bardzo chcieli podzielić się z internautami swoimi spotami, że już na kilka dni przed opublikowali je w sieci. Jednym z nich jest właśnie teaser drugiej części " G.I. Joe ".

d30crfi

W "G.I. Joe 2: Retaliation" elitarny oddział zostaje oskarżony o zdradę, a jego członkowie z polecenia prezydenta USA mają być zlikwidowani. Jak widzieliśmy w pierwszym w zwiastunie, część oddziału zostaje rozstrzelana podczas jednej z misji - pozostali przy życiu bohaterowie będą musieli walczyć nie tylko o dobre imię G.I. Joe, ale także uchronić świat przed nieuchronną zagładą.

W filmie oprócz Dwayne'a Johnsona i Bruce'a Willisa zobaczymy takich aktorów, jak Channing Tatum, Adrianne Palicki, D.J. Cotrona, Byung-hun Lee, Ray Park, RZA, Joseph Mazzello, Elodie Yung oraz Walton Goggins.

Poniżej prezentujemy nowy spot do "G.I. Joe 2: Retaliation":

Film pojawi się w polskich kinach 17 sierpnia.

d30crfi

Podziel się opinią

Share
d30crfi
d30crfi