Trwa ładowanie...
david fincher
12-07-2013 07:33

''Gone Girl'': Fincher chce Afflecka

Share
''Gone Girl'': Fincher chce Afflecka
d2s416y

David Fincher chce zaangażowaćBena Afflecka do swojego najnowszego filmu - "Gone Girl".

Gwiazdor nie podpisał jeszcze kontraktu, ale jest bardzo zainteresowany udziałem w produkcji. Wiele zależy od terminów. Affleck przygotowuje się obecnie do swojego kolejnego reżyserskiego dzieła - "Live By Night". Być może na planie tego filmu stanie dopiero na początku przyszłego roku, a jesienią uda mu się zagrać u Finchera.

Przypomnijmy, że za podstawę scenariusza "Gone Girl" posłużyła powieść Gillian Flynn. Książka opowiada historię pewnego małżeństwa, któremu nie wiedzie się najlepiej. Mąż i żona kłócą się, zdradzają i nie potrafią znaleźć porozumienia. Kiedy w piątą rocznicę ślubu kobieta nagle znika, policja zjawia się w domu małżonków, aby przepytać męża w sprawie tajemniczego zaginięcia. Choć mężczyzna zapewnia, że nie ma nic wspólnego z incydentem, jego kłamstwa szybko zaczynają wychodzić na jaw. Czyżby był mordercą?

Ostatni kinowy film Davida Finchera to "Dziewczyna z tatuażem". Na potrzeby serwisu Netflix zrealizował serial "House of Cards". Bena Afflecka jesienią będziemy mogli oglądać w kryminale "Ślepy traf".

d2s416y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2s416y
d2s416y