Trwa ładowanie...
daa6p41

Good Deeds

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
daa6p41

"Good Deeds" to amerykańska komedia romantyczna z 2012 roku w reżyserii i według scenariusza Tylera Perry'ego. Obraz wyprodukowali Tyler Perry, Paul Hall oraz Ozzie Areu. Muzykę skomponował Aaron Zigman.

"Good Deeds" to opowieść o odnoszącym sukcesy przedsiębiorcy i gentlemanie (Perry), który niebawem ma się ożenić. Wkrótce jednak Wesley Deeds odkrywa, że bardziej interesuje go pewna samotna matka, od której odwróciło się szczęście (Thandie Newton), niż jego zamożna i elegancka narzeczona (Gabrielle Union).

Rebecca Romijn wcieliła się z kolei w byłą szefową korporacji, która woli obecnie być mamuśką. W obsadzie znaleźli się również Eddie Cibrian jako John, Brian J. White - Walter Deeds, Jordenn Thompson – Ariel, Phylicia Rashad – Wilimena, Beverly Johnson – Brenda, Jamie Kennedy - Mark Freeze, Andrew Masset - Mr. Brunson, Victoria Loving - Mrs. Brunson.

Tyler Perry wyreżyserował projekt na podstawie własnego scenariusza. Zdjęcia rozpoczęły się 25 kwietnia 2011 roku w Atlancie. Światowa premiera obrazu odbyła się 24 lutego 2012 roku.

Good Deeds
Tytuł oryginalny

Good Deeds

Gatunek

dramat, komedia, romans

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2012

Czas trwania

111 min.

Obsada

Podziel się opinią

daa6p41

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
daa6p41
daa6p41
daa6p41