Trwa ładowanie...
d47d2ks

"Green Book” największym zwycięzcą Złotych Globów!

Film otrzymał największą liczbę statuetek, wygrywając jako jedyny w trzech kategoriach: Najlepszy Film (komedia lub musical), Najlepszy Scenariusz oraz Najlepszy Aktor Drugoplanowy (Mahershala Ali). "Green Book” w kinach 15 lutego!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

W główne role wcielili się: Viggo Mortensen oraz Mahershala Ali
W główne role wcielili się: Viggo Mortensen oraz Mahershala Ali (Materiały prasowe)
d47d2ks

Mahershala Ali jako wybitny muzyk i Viggo Mortensen w roli jego włosko-amerykańskiego szofera! „Green Book” to obsypana nagrodami prawdziwa historia niewiarygodnej przyjaźni, zdobywca trzech Złotych Globów i jeden z największych faworytów wyścigu o oscarowe statuetki! Film trafi do kin w Polsce 15 lutego, ale już teraz można oglądać go na pokazach przedpremierowych.

Wybitny muzyk jazzowy zatrudnia jako swojego szofera byłego bramkarza z nowojorskiego klubu nocnego i wspólnie wyruszają w trasę koncertową. Wyprawa na Głębokie Południe USA da początek niewiarygodnej przyjaźni, która połączy dwa z pozoru nieprzystające do siebie światy.

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w drodze! A kolejny przystanek dla filmu Petera Farrelly’ego to nominacje oscarowe, które zostaną ogłoszone 22 stycznia. "Green Book" dzisiejszym triumfem podczas Złotych Globów potwierdził swoją pozycję jednego z największych faworytów oscarowego wyścigu!

d47d2ks

"Green Book" trafi do kin w Polsce 15 lutego, ale już teraz można oglądać go na pokazach przedpremierowych. Dystrybutorem filmu jest M2 Films.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d47d2ks

Podziel się opinią

Share
d47d2ks
d47d2ks