Trwa ładowanie...
d15pvo7

''Gwiezdne wojny VII'': Wyciekły zdjęcia Sokoła Millenium

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Gwiezdne wojny VII'': Wyciekły zdjęcia Sokoła Millenium
d15pvo7

Ostatnie kilka dni stoi pod znakiem fiaska firmy ochraniającej plan zdjęciowy kolejnej odsłony "Gwiezdnych wojen". Najpierw do sieci wyciekło ponad 40 zdjęć z plenerów w Abu Dhabi, a teraz serwisy filmowe donoszą o kolejnych dwudziestu, które zostały wykonane w studio w Londynie.

Najważniejszym sekretem, które ujawniają wykonane zdjęcia, jest powrót do gwiezdnej sagi słynnego Sokoła Millenium - zmodyfikowany koreliański frachtowiec typu YT-1300, którym prawdopodobnie podróżować będą bohaterowie siódmej części "Gwiezdnych wojen".

Han Solo, który nazywa statek kosmiczny najszybszą kupą złomu w Galaktyce, stał się jego posiadaczem w wyniku wygranej z Lando Calrissianem partii sabaka - hazardowej gry karcianej, przypominającej kierki.

W obrazie do swych ról powrócą Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill, Anthony Daniels, Peter Mayhew oraz Kenny Baker. Ponadto na ekranie pojawią się John Boyega, Daisy Ridley, Adam Driver, Oscar Isaac, Andy Serkis, Domhnall Gleeson i Max von Sydow oraz właśnie ogłoszone Lupita Nyong'o i Gwendoline Christie.

Za kamerą stanął J.J. Abrams. Ostatnią wersję scenariusza napisali Abrams i Lawrence Kasdan. Muzykę pisze oczywiście John Williams. Akcja filmu rozgrywać będzie się 30 lat po wydarzeniach z "Powrotu Jedi".

Premierę wyznaczono na 18 grudnia 2015 roku.

d15pvo7

Podziel się opinią

Share

d15pvo7

d15pvo7