Trwa ładowanie...
mark wahlberg

''Headhunters'': Mark Wahlberg kradnie dzieła sztuki

Share
''Headhunters'': Mark Wahlberg kradnie dzieła sztuki
d3x76ae

<a href="http://film.wp.pl/mark-wahlberg-6041410461835905c">Mark Wahlberg</a> jest zainteresowany udziałem w realizacji filmu "Headhunters".

Obraz powstanie w oparciu o powieść Jo Nesbo. W sierpniu 2011 roku w kinach w Norwegii pojawił się film "Hodejegerne" w reżyserii Mortena Tylduma stanowiący adaptację dzieła. Za produkcję odpowiadała ekipa studia Yellow Bird Productions, która zrealizowała wcześniej ekranizację trylogii "Millenium" Stiega Larssona. Teraz własną wersję powieści "Headhunters" postanowili zrealizować producenci Summit Entertainment. Projektem zainteresował się Mark Wahlberg.

- Widziałem niedawno norweską adaptację "Headhunters" i jest to jeden z najlepszych filmów, jakie obejrzałem w ostatnich latach - przyznał aktor i producent. - Rozmawiałem już z ludźmi ze studia, które kupiło prawa do anglojęzycznej ekranizacji. Zobaczymy, może uda mi się zaangażować w ten projekt.

d3x76ae

Bohaterem powieści "Headhunters" jest Roger Brown, odnoszący liczne sukcesy headhunter i mąż pięknej Diany, właścicielki galerii. Po godzinach Brown "dorabia" kradnąc dzieła sztuki. Gdy Diana przedstawia mu niejakiego Clasa Greve, posiadacza jednego z najbardziej pożądanych malowideł współczesnego świata, Roger dostrzega szansę na skok życia.

Marka Wahlberga możemy podziwiać od 27 stycznia w filmie "Kontrabanda".

d3x76ae

Podziel się opinią

Share
d3x76ae
d3x76ae