ycipk-46oa6r
ycipk-46oa6r

Innkeepers, The - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

"The Innkeepers" to amerykański horror z 2011 roku. Za reżyserię według własnego scenariusza odpowiada Ti West. Za produkcję odpowiadają z kolei Derek Curl, Peter Phok, Larry Fessenden oraz West. Muzykę do obrazu skomponował Jeff Grace.

Główną rolę w horrorze zagrała Sara Paxton. Aktorka wcieliła się w postać pracownicy hotelu mieszczącego się w stuletnim, nawiedzonym domu. Na kilka dni przed zamknięciem przybytku pokoje wynajmują tajemniczy goście.

Hotel o nazwie Yankee Pedlar Inn podupada, a Claire i Luke nadzorują hotel w ostatni weekend przed jego zamknięciem. Budynek jest opustoszały, znajduje się w nim zaledwie dwoje pracowników i troje gości. Bohaterowie postanawiają zbadać hałasy wywoływane przez ducha przechadzającego się po korytarzach. W pewnym momencie Claire rejestruje coś dziwnego na magnetofonie Luke'a, a następnie mieszkańcy otrzymają ostrzeżenie, by trzymali się z dala od piwnicy.

Wśród obsady filmu znaleźli się: Sara Paxton jako Claire, Pat Healy jako Luke, Kelly McGillis - Leanne Rease-Jones, Lena Dunham – Barista, Brenda Cooney - Madeline O'Malley, John Speredakos - oficer Mitchell.

Tytuł oryginalny

Innkeepers, The

Gatunek

horror

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2011

Data światowej premiery

12.03.2011

Czas trwania

100 min.

Obsada
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
ycipk-46oa6r
ycipk-46oa6r
ycipk-46oa6r