Trwa ładowanie...
d40n8a7

Innkeepers, The

Najnowsze informacje
3.1
(16 głosów)
Oceń:
d40n8a7

"The Innkeepers" to amerykański horror z 2011 roku. Za reżyserię według własnego scenariusza odpowiada Ti West. Za produkcję odpowiadają z kolei Derek Curl, Peter Phok, Larry Fessenden oraz West. Muzykę do obrazu skomponował Jeff Grace.

Główną rolę w horrorze zagrała Sara Paxton. Aktorka wcieliła się w postać pracownicy hotelu mieszczącego się w stuletnim, nawiedzonym domu. Na kilka dni przed zamknięciem przybytku pokoje wynajmują tajemniczy goście.

Hotel o nazwie Yankee Pedlar Inn podupada, a Claire i Luke nadzorują hotel w ostatni weekend przed jego zamknięciem. Budynek jest opustoszały, znajduje się w nim zaledwie dwoje pracowników i troje gości. Bohaterowie postanawiają zbadać hałasy wywoływane przez ducha przechadzającego się po korytarzach. W pewnym momencie Claire rejestruje coś dziwnego na magnetofonie Luke'a, a następnie mieszkańcy otrzymają ostrzeżenie, by trzymali się z dala od piwnicy.

Wśród obsady filmu znaleźli się: Sara Paxton jako Claire, Pat Healy jako Luke, Kelly McGillis - Leanne Rease-Jones, Lena Dunham – Barista, Brenda Cooney - Madeline O'Malley, John Speredakos - oficer Mitchell.

Innkeepers, The
Tytuł oryginalny

Innkeepers, The

Gatunek

horror

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2011

Data światowej premiery

12.03.2011

Czas trwania

100 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40n8a7
d40n8a7
d40n8a7