Trwa ładowanie...
d2qurdv
d2qurdv

Interview - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

Steve Buscemi gra Pierre’a Pedersa, korespondenta wojennego o skłonnościach autodestrukcyjnych. Przemoc i nieludzka bezduszność nie są mu obce. Jako dziennikarz przemierzył świat wzdłuż i wszerz.

Zdobył sławę, relacjonując niewiarygodne zło i okrucieństwo, na jakie może zdobyć się człowiek. Zrozumiałe jest więc, że zlecony mu wywiad z gwiazdą telewizyjnych seriali i filmów klasy B, Katyą (Miller), odebrał jako akt uwłaczający jego godności.

Zderzenie dwóch światów: twardego, cynicznego dziennikarza i zepsutej gwiazdeczki, w restauracji gdzie wywiad miał się odbyć, nie udaje się ze zrozumiałych względów.

Jednak, gdy Katya jest świadkiem niegroźnego wypadku, którego ofiarą padł Pierre, postanawia zaprosić go do swojego przestronnego, luksusowego mieszkania. Tam odgrywa się prawdziwie teatralny dramat: alkohol, potyczki słowne, zwierzenia i nieuchronne zbliżenie tych dwojga.

d2qurdv

Każde z nich cierpi i boi się odsłonić swoje bolesne tajemnice. Gra pozorów prowadzi do bolesnych zawodów. Ich konfrontacja przypomina emocjonalną potyczkę szachową, a intryga, okraszona pożądaniem, prowadzi do nieoczekiwanego zakończenia.

Tytuł oryginalny

Interview

Gatunek

dramat

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2007

Data światowej premiery

11.01.2008

Czas trwania

84 min.

Obsada
d2qurdv

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

d2qurdv
d2qurdv