Trwa ładowanie...
d1fsjkv
Aktualności

Javier Bardem nowym monstrum Frankensteina?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Javier Bardem nowym monstrum Frankensteina?
d1fsjkv

Javier Bardem jest kandydatem do roli Frankensteina lub jego potwornego dzieła.

Na razie nie wiadomo, czy chodzi o film poświęcony wyłącznie tej postaci, czy też może o gościnny udział w nadchodzącym obrazie "Mumia" ("The Mummy"). Dzieło Aleksa Kurtzman ma być częścią nowego cyklu studia Universal - poświęconego różnym klasycznym potworom. Pod koniec będą się miały one spotkać w jednym dziele.

Scenariusz "The Mummy" napisał Jon Spaihts, a jego akcja rozgrywać się będzie współcześnie. W roli tytułowej występuje Sofia Boutella. Towarzyszą jej Tom Cruise, Annabelle Wallis, Jake Johnson, Courtney B. Vance oraz jako dr Jekyll, Russell Crowe.

d1fsjkv

Obecnie trwają zdjęcia w Londynie. Produkcja trafi do kin 9 czerwca 2017 roku. Kolejne filmy z serii Monsterverse studia Universal planowane są na 13 kwietnia 2018 roku i 15 lutego 2019 roku. Nie wiadomo jednak, o jakie tytuły chodzi.

Javier Bardem wystąpił ostatnio w filmach "Gunman: Odkupienie" i "The Last Face". W najbliższym czasie zobaczymy go w piątej części "Piratów z Karaibów", niezatytułowanym filmie Darrena Aronofsky'ego i biograficznym "Escobarze", gdzie wcieli się w tytułową postać.

d1fsjkv

Podziel się opinią

Share

d1fsjkv

d1fsjkv