Trwa ładowanie...
javier bardem
12-07-2016 01:04

Javier Bardem nowym monstrum Frankensteina?

Share
Javier Bardem nowym monstrum Frankensteina?
dt2vvtw

Javier Bardem jest kandydatem do roli Frankensteina lub jego potwornego dzieła.

Na razie nie wiadomo, czy chodzi o film poświęcony wyłącznie tej postaci, czy też może o gościnny udział w nadchodzącym obrazie "Mumia" ("The Mummy"). Dzieło Aleksa Kurtzman ma być częścią nowego cyklu studia Universal - poświęconego różnym klasycznym potworom. Pod koniec będą się miały one spotkać w jednym dziele.

Scenariusz "The Mummy" napisał Jon Spaihts, a jego akcja rozgrywać się będzie współcześnie. W roli tytułowej występuje Sofia Boutella. Towarzyszą jej Tom Cruise, Annabelle Wallis, Jake Johnson, Courtney B. Vance oraz jako dr Jekyll, Russell Crowe.

Obecnie trwają zdjęcia w Londynie. Produkcja trafi do kin 9 czerwca 2017 roku. Kolejne filmy z serii Monsterverse studia Universal planowane są na 13 kwietnia 2018 roku i 15 lutego 2019 roku. Nie wiadomo jednak, o jakie tytuły chodzi.

Javier Bardem wystąpił ostatnio w filmach "Gunman: Odkupienie" i "The Last Face". W najbliższym czasie zobaczymy go w piątej części "Piratów z Karaibów", niezatytułowanym filmie Darrena Aronofsky'ego i biograficznym "Escobarze", gdzie wcieli się w tytułową postać.

dt2vvtw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dt2vvtw
dt2vvtw