Trwa ładowanie...
d3vgalw

Joaquin Phoenix zaskoczył widzów "Jokera" w Los Angeles

Akor wcielający się w tytułowego złoczyńcę w filmie Todda Phillipsa zrobił niespodziankę widzom, którzy przybyli do kina na pokaz "Jokera". Na sali euforia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joaquin Phoenix zrobił niespodziankę widzom "Jokera"
Joaquin Phoenix zrobił niespodziankę widzom "Jokera" (Alamo Drafthouse)
d3vgalw

W sobotę Joaquin Phoenix pojawił się niespodziewanie w kultowym kinie Alamo Drafthouse w Los Angeles. Jak relacjonuje "The Hollywood Reporter", 44-letni aktor był ubrany w trampki, czarne spodnie i bluzę z kapturem z logo Animal Liberation Front, czyli organizacji walczącej o prawa zwierząt.

Obejrzyj zwiastun filmu "Joker":

Joaquin Phoenix pojawił się przed pokazem i tuż zapaleniu świateł. Aktor witał się z widzami, rozmawiał, robił zdjęcia i rozdawał autografy. Odpowiadał też na liczne pytania, m.in. zdradził kulisy przygotowań do scen, w których jego bohater tańczy.

d3vgalw

Podczas wizyty w Alamo Draftahouse Phoenix przeprosił widzów, że światła zapaliły się trochę wcześniej i przez to mógł komuś zrujnować seans. W odpowiedzi ktoś zaczął wrzeszczeć, że "niczego nie popsuł". Podobno wszyscy byli oszołomieni, a na sali panowała euforia.

Jak pisze "The Hollywood Reporter", widzowie byli wniebowzięci. Jeden mężczyzna nawet popłakał się ze szczęścia, tulił aktora i gratulował mu wspaniałej roboty.

d3vgalw

W weekend Joaquin Phoenix pojawił się jeszcze w kilku kinach w Los Angeles, wywołując podobne entuzjastyczne reakcje.

"Joker" zarobił w ten weekend w USA bez mała 94 mln dol. To najlepszy wynik w historii spośród filmów wprowadzonych do kin w październiku.

Todd Phillips dostał za "Jokera" nagrodę na festiwalu w Wenecji, a grający głównego bohatera Joaquin Phoenix jest typowany do Oscara.

d3vgalw

Podziel się opinią

Share

d3vgalw

d3vgalw