Trwa ładowanie...
d5z35a7

Johnny Depp jako John McAfee w nowym filmie

Johnny Depp zagra główną rolę w czarnej komedii "King of the Jungle" o wynalazcy programu antywirusowego, Johnie McAfeem. Dla fanów borykającego się z problemami finansowymi aktora jego udział w produkcji wydaje się być dobrą wiadomością. Opis fabuły "King of the Jungle" brzmi całkiem zachęcająco i raczej nie zwiastuje słabego filmu, a występami w takich bardzo często kończą się u gwiazd problemy z pieniędzmi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Johnny Depp jako John McAfee w nowym filmie
(Getty Images)
d5z35a7

Film nakręcą Glenn Ficarra i John Requa. Scenariusz piszą Alexander i Larry Karaszewscy ("Ed Wood"). Powstaje on na podstawie artykułu z pisma "Wired" zatytułowanego "John McAfee's Last Stand" pióra Joshuy Davisa. Film skupiać będzie się na dziennikarzu, który wybiera się do Belize, by przeprowadzić wywiad z McAfeem. Na miejscu zostaję wciągnięty w paranoję genialnego informatyka. Johnny Depp sportretuje Johna McAfee.

Oryginalny artykuł opowiadał o tym, jak McAfee roztrwonił swą fortunę i zamieszkał w dżungli w Belize. Od 26 maja Johnny'ego Deppa będzie można ponownie podziwiać w roli Jacka Sparrowa w obrazie "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara".

d5z35a7

Podziel się opinią

Share

d5z35a7

d5z35a7