Trwa ładowanie...
amber heard
28-05-2016 03:34

Johnny Depp z zakazem zbliżania się do Amber Heard

Johnny Depp z zakazem zbliżania się do Amber Heard
d187tbc
d187tbc

Sędzia przychylił się do prośby Amber Heard, wkrótce byłej żony Johnny'ego Deppa, i wydał aktorowi zakaz zbliżania się do byłej partnerki.

Małżeństwo Johnny'ego Deppa i Amber Heard trwało zaledwie 15 miesięcy, chociaż para była ze sobą znacznie dłużej. Aktorzy poznali się w roku 2009 na planie filmu "Dziennik zakrapiany rumem". Romans przyczynił się do rozstania Deppa i Vanessy Paradis, z którą gwiazdor doczekał się dzieci.

Pozew rozwodowy Amber Heard złożyła 23 maja - trzy dni po śmierci matki Johnny'ego Deppa. Jako powód rozstania aktorka podała różnice nie do pogodzenia. Wniosła również o przyznanie jej alimentów. Depp ponoć poprosił sąd, aby ten nie przystał na to żądanie.

Kilka dni później Heard zgłosiła się do sądu z podbitym okiem, oskarżając Deppa o pobicie. - W ciągu całego związku Johnny stosował wobec mnie przemoc fizyczną i słowną - napisała aktorka w oświadczeniu. - Johnny znęcał się nade mną emocjonalnie, słownie i fizycznie. Wpadał w gniew, poniżał mnie i groził, gdy tylko kwestionowałam jego autorytet lub się z nim nie zgadzałam.

Sprawa jest badana przez policję. Do czasu wyjaśnienia Depp nie może zbliżać się do Heard.

Johnny Depp ostatnio zagrał w obrazach "Alicja po drugiej stronie lustra" i "Piraci z Karaibów 5".

Amber Heard można było podziwiać w filmach "Magic Mike XXL" i "Dziewczyna z portretu"

d187tbc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d187tbc