Trwa ładowanie...

Kino z Biedronką na półmetku!

Share
Kino z Biedronką na półmetku!
Źródło: mat. promocyjne
d19d7a7

Jeszcze do 12 sierpnia wakacyjne Kino z Biedronką odwiedzi ponad 30 miast w całym kraju. Projekt rozpoczął się w drugiej połowie czerwca i do tej pory zawitał m.in. do Władysławowa, Giżycka, Hajnówki, Mikołajek, Krosna, Chmielnika, Bartoszyc, Ornety i Jastarni.

Podczas tegorocznych wakacji w bezpośrednim sąsiedztwie wybranych sklepów Biedronka można obejrzeć filmowe przeboje. W programie znalazł się m.in.: „Avatar”, „Niesamowity Spider-Man”, „Bękarty wojny”, kolejne części „Sagi: Zmierzch” oraz szereg klasycznych filmów o agencie 007. W dalszej części projektu widzów czekają spotkania z „Obcym: 8. pasażerem Nostromo”, „Terminatorem” i pluszowym rozrabiaką „Tedem”. Nie zabraknie także kina polskiego, zaprezentowane zostaną m.in.: „Jesteś Bogiem”, „Kołysanka” czy „Sęp”. W repertuarze znajdą się również propozycje dla najmłodszych: „Minionki rozrabiają” i „E.T.”.

- Dla naszych klientów przygotowaliśmy sto plenerowych projekcji, które odbywają się w miejscowościach wypoczynkowych i mniejszych miastach, w których nie ma kin. Prawie 10 000 osób obejrzało ulubione filmy podczas 60 seansów, które odbyły się do tej pory - mówi Anetta Jaworska-Rutkowska, Kierownik ds. relacji zewnętrznych i CSR Jeronimo Martins Polska S.A.

Na widzów, którzy mają możliwość obejrzenia najpopularniejszych filmów z ostatnich lat, czekają specjalnie przygotowane strefy wypoczynkowe. Dzięki monidłu rozstawianemu codziennie w Kinie z Biedronką każdy może także stać się na chwilę gwiazdą światowego kina i uwiecznić swój wizerunek na pamiątkowej fotografii.

- Super pomysł, jesteśmy pełni entuzjazmu, z niecierpliwością czekaliśmy na Kino z Biedronką (…) i polecamy je wszystkim wczasowiczom tutaj i w innych miejscowościach, żeby z tego skorzystali – mówi uczestnik jednego z seansów w Jastarni.

Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny. Projekcje rozpoczynają się po zmroku. Lista sklepów biorących udział w projekcie, daty oraz godziny pokazów filmowych, a także galeria ze zdjęciami z pokazów dostępne są na stronie: www.kinozbiedronka.pl

d19d7a7

Podziel się opinią

Share
d19d7a7
d19d7a7