Trwa ładowanie...
dwett2v

Łowca trolli

Najnowsze informacje
3.1
(25 głosów)
Oceń:
1
dwett2v

Czy zastanawiacie się, dlaczego w Norwegii jest tak mało chrześcijan? Sytuacja jest znacznie poważniejsza, niż się wydaje. To wszystko wina Trolli, które przez wieki siały spustoszenie.

Przekazy mówią o ich ogromnej sile i równie ogromnej głupocie. Brutalne i nieobliczalne nie wybrzydzają - jedzą wszystko, ale ich przysmakiem pozostaje krew chrześcijan. Rządy Norwegii od wieków dementują informacje o tych legendarnych stworach i specjalnej, tajnej jednostce, która zajmować się ma ich eliminacją. Sytuacja jest na tyle poważna, że również Polska jest zamieszana w spisek.

Do tej pory nikt nie interesował się dziwacznym myśliwym, który rzekomo specjalizuje się w polowaniu na niedźwiedzie. Sytuacja zmienia się diametralnie, kiedy grupa upierdliwych studentów zaczyna wokół niego węszyć. Szybko przekonują się, że niedźwiedzie to tylko przykrywka, a rzeczywistość to nie bajka i może zaboleć. Trolle, które znali z Władców Pierścieni czy Harry'ego Pottera to miłe stworki w porównaniu do paskudztwa jakie spotkają w norweskich lasach.

Łowca trolli
Tytuł oryginalny

Trolljegeren

Gatunek

przygodowy, fantasy, akcji

Kraj produkcji

Norwegia

Rok produkcji

2010

Data światowej premiery

23.12.2011

Czas trwania

103 min.

Obsada
dwett2v

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwett2v
dwett2v
dwett2v