Trwa ładowanie...
d1f0iab
d1f0iab

Ludzka Stonoga 2

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
Głosuj
1
Podziel się
Opinie
Zdjęcie

„Ludzka Stonoga 2” (ang. The Human Centipede 2 (Full Sequence)) to holendersko-amerykańsko-brytyjski horror z 2011 roku. Jest to drugi film z serii. Obraz wyreżyserował Tom Six, który jest również scenarzystą i producentem tego projektu. Muzykę skomponowali James Edward Barker oraz Eilam Hoffman.

Film jest kontynuacją głośnej opowieści o szalonym naukowcu, który usiłuje z trzech dziewczyn stworzyć jedną istotę, połączoną przewodem pokarmowym. Pierwszy film wzbudził mocno mieszane odczucia widzów - wielu uznało go za jedną z najobrzydliwszych produkcji ostatnich lat. Niskie oceny i słaba prasa nie powstrzymały jednak twórcy przed nakręceniem kontynuacji. W sequelu scen drastycznych jest jeszcze więcej. Tym razem dojdzie do próby połączenia nie trzech, a dwunastu osób. Pojawia się też postać nowego psychopaty, który zafascynowany pierwszym filmem, postanawia pójść w ślady filmowego bohatera i stworzyć własną wersję stonogi.

W filmie „Ludzka Stonoga 2” w rolach głównych zagrali: Ashlynn Yennie jako Panna Yennie, Georgia Goodrick – Valerie, Dominic Borrelli – Paul, Laurence R. Harvey - Martin Lomax, Bill Hutchens - Dr Sebring, Vivien Bridson - Pani Lomax, Lucas Hansen – Ian, Daniel Jude Gennis – Tim, Peter Charlton – Jake, Maddi Black – Candy.

Ludzka Stonoga 2
Tytuł oryginalny

Human Centipede 2, The

Gatunek

horror

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2011

Czas trwania

88 min.

Obsada

Podziel się opinią

1
Share
d1f0iab
d1f0iab
d1f0iab
d1f0iab