Trwa ładowanie...
dfu4h1i

"Ma w sobie coś z diabła". Te słowa rzucają światło na nieznaną twarz Toma Cruise'a

47-letnia Leah Remini, którą polscy widzowie znają z serialu "Diabli nadali", odeszła z Kościoła scjentologicznego w 2013 roku. Od tego czasu wielokrotnie zabierała głos w sprawie kontrowersyjnej sekty, jej praktyk i słynnych członków. Teraz wypowiedziała się na temat Toma Cruise'a. Zabolało.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Ma w sobie coś z diabła". Te słowa rzucają światło na nieznaną twarz Toma Cruise'a
(Getty Images)
dfu4h1i

Nie inaczej było tym razem. Podczas czatu z internautami zorganizowanego przez popularny serwis Reddit aktorka opowiedziała m.in. o Tomie Cruisie, wysoko postawionym członku sekty założonej przez pisarza science fiction L. Rona Hubbarda.

Zdaniem aktorki image Toma Cruise'a, jaki przez lata wykreował na ekranie i w mediach, ma się nijak do rzeczywistości. Na pytanie jednego z użytkowników, czy aktor jest "porządną osobą", Remini odparła:

- Absolutnie nie! Nie będę owijać w bawełnę, to nie jest dobra osoba. Jest dwóch Tomów Cruisów – jeden, który się uśmiecha, podaje ci rękę i patrzy ci prosto w oczy, i drugi, który kryje się pod maską.

dfu4h1i

- Oczywiście można powiedzieć, że każdy ma takie dwa oblicza. Jednak ludzie, którzy pracują z Tomem na co dzień, i nie chodzi nawet o scjentologów, powiedzą, że on ma coś z diabła – napisała aktorka. - Ci, którzy pracują ze mną mogą powiedzieć, że potrafię być dupkiem. W jego przypadku to zupełnie coś innego.

Zdaniem Remini Tom Cruise mógłby być bratem bliźniakiem Davida Miscavige'a, który nazywany jest "papieżem" scjentologów.

speaks onstage at the "Family Tools" panel during the Disney/ABC Television Group portion of the 2012 Summer TCA Tour on July 27, 2012 in Beverly Hills, California. Getty Images
speaks onstage at the "Family Tools" panel during the Disney/ABC Television Group portion of the 2012 Summer TCA Tour on July 27, 2012 in Beverly Hills, California. (Getty Images)

Zwiastun filmu "Barry Seal: Król przemytu" z Tomem Cruise'em

dfu4h1i

Podziel się opinią

Share
dfu4h1i
dfu4h1i