Trwa ładowanie...
d30gotp

Mama i ja

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d30gotp

„Mama i ja” (ang. The Guilt Trip) to amerykańska komedia z 2012 roku w reżyserii Anne Fletcher. Scenariusz wyszedł spod pióra Dana Fogelmana, który pisał na podstawie własnych doświadczeń. Za produkcję odpowiadają Barbra Streisand, Lorne Michaels i Seth Rogen, zaś muzykę skomponował Christophe Beck.

Andy Brewster (Seth Rogen) właśnie ma wyruszyć w przejażdżkę po kraju... kiedy poczucie winy sprawia, że decyduje się zabrać ze sobą swoją mamę, Joyce (Barbra Streisand). Przez 8 dni i 3000 mil, Andy będzie wprawiany w zakłopotanie, doprowadzany do szału, analizowany i wciągany w niepokojące sytuacje przez kobietę, która zna go lepiej niż ktokolwiek inny. Jednak w miarę upływu czasu, Andy zacznie zdawać sobie sprawę z tego, że ma więcej wspólnego z mamą niż kiedykolwiek mógł sobie wyobrażać. Teraz, kiedy dojeżdżają do wymarzonego przez Andy'ego celu podróży, okazuje się, że to właśnie matczyna rada może być tym, czego potrzebuje życiowy pechowiec, aby zmienić swoje życie.

Rogen wciela się w filmie w Andy'ego Brewstera, zmagającego się z losem młodego wynalazcę, który szuka szczęśliwego przełomu w życiu. Kreowana przez Streisand Joyce to nieznośna matka i pełna energii wdowa gotowa na skończenie z samotnym życiem. Kiedy znajdą się oboje na przednim siedzeniu samochodu Andy’ego mając za sobą lata rodzinnych nawyków i tajemnic, podróż ta wstrząśnie ich życiem.

W filmie „Mama i ja” w rolach głównych zagrali: Barbra Streisand jako Joyce Brewster, Seth Rogen - Andy Brewster, Adam Scott - Andrew Margolis Jr., Yvonne Strahovski – Jessica, Colin Hanks – Rob, Brett Cullen – Ben, Casey Wilson – Amanda, Danny Pudi – Sanjay, Dale Dickey – Tammy.

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30gotp
d30gotp
d30gotp