Trwa ładowanie...

''Music, War and Love'': W Łodzi ruszyły zdjęcia do polsko-amerykańskiej produkcji

''Music, War and Love'': W Łodzi ruszyły zdjęcia do polsko-amerykańskiej produkcjiŹródło: mat. dystrybutora
d3n1f1j
d3n1f1j

"Music, War and Love" z plejadą gwiazd światowego kina przeniesie widza do przedwojennej Łodzi. W filmie zobaczymy Adelaide Clemens ("Wielki Gatsby")
, Connie Nielsen ("Gladiator")
, Małgorzatę Kożuchowską czy Weronikę Rosati.

"Music, War and Love" zapowiadany jest jako film o wielkiej miłości, przyjaźni i sile muzyki, która potrafi zbliżyć do siebie ludzi z zupełnie innych kręgów kulturowych. Fikcyjna historia Roberta Pułaskiego i Racheli Rubin rozpocznie się w 1931 roku w Łodzi. Kolejne miejsca akcji to Niemcy, Londyn i Nowy Jork z 1949 roku.

Oprócz Adelaide Clemens (Rachela), Connie Nielsen, Małgorzaty Kożuchowskiej i Weroniki Rosati w filmie wystąpią takie sławy jak Stellan Skarsgard, Adam Levy, Maciej Zakościelny czy Mirosław Zbrojewicz.

Za produkcję filmu odpowiadają Zbigniew John Raczyński, Bożena Intrator i Fred Roos - producent filmów z 68 nominacji do Oscara i odkrywca talentu Harrisona Forda, Ala Pacino i wielu innych. Reżyserią zajmie się Martha Coolidge. Artystka pracowała ostatnio głównie przy serialach telewizyjnych, zaś w latach 80. odkryła Nicolasa Cage'a ("Dziewczyna z doliny") czy Vala Kilmera ("Prawdziwy geniusz").

"Music, War and Love" trafi do kin w 2016 roku.

d3n1f1j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3n1f1j