Trwa ładowanie...

Natasza Urbańska dostanie 100 tysięcy za rolę!

Natasza Urbańska dostanie 100 tysięcy za rolę!Źródło: Kapif.pl
d1i54f0

[

]( http://www.fakt.pl )
*Natasza Urbańska (33 l.) właśnie dobiła do czołówki polskich aktorek. Zagra rolę Aleksandry - drugiej żony Józefa Piłsudskiego!*

d1i54f0

I to u samego mistrza kina historycznego Jerzego Hoffmana (78 l.). Za rolę w filmie „Bitwa warszawska 1920” aktorka dostanie aż 100 tys. złotych. To będzie najwyższa gaża w aktorskiej karierze Nataszy. Po kilku bolesnych porażkach Urbańska wreszcie ma szansę rozwinąć skrzydła.

W czerwcu ruszają zdjęcia do filmu. Już się mówi, że będzie on największym przebojem przyszłego roku. Film ma być nakręcony w technice trójwymiarowej, co jest ewenementem w polskiej kinematografii. Jak to się stało, że jedną z głównych ról Jerzy Hoffman zaproponował Nataszy Urbańskiej?

Znana z pracowitości gwiazda podobno zachwyciła reżysera podczas zdjęć próbnych. Jak udało nam się dowiedzieć, za rolę żony Józefa Piłsudskiego aktorka zgarnie aż 100 tys. złotych. Do tej pory Urbańska o takich rolach mogła tylko marzyć, a jej dorobek jako aktorski jest raczej skromny. Największą rolę Natasza zagrała w serialu „Fala zbrodni”, potem pojawiała się na ekranie głównie w telewizyjnych show – co z aktorstwem nie ma nic wspólnego.

Ale teraz to się zmieni. Nie dość, że zagra w dużej produkcji to jeszcze w doborowym towarzystwie. W roli marszałka Józefa Piłsudskiego zobaczymy znakomitego Daniela Olbrychskiego (65 l.), a obok niego zagrają także Andrzej Seweryn (64 l.) i Borys Szyc (32 l.).

d1i54f0

To dobrze, że po bolesnej porażki w programie „Taniec z gwiazdami”, gdzie musiała w finale uznać wyższość Anny Muchy (30 l.), Urbańska tak szybko się pozbierała. I teraz stoi u wrót wspaniałej kariery. W Ameryce właśnie powstaje nowa płyta Nataszy, a jej uroda i talent ponoć już zostały dostrzeżone przez wielkie i uznane amerykańskie nazwiska.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Olszówka: Pójdę na każdy casting!

d1i54f0

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1i54f0