Trwa ładowanie...

Orange Kino Letnie: W dzisiejszym repertuarze Artur Żmijewski w filmie ''Mój rower''

Orange Kino Letnie: W dzisiejszym repertuarze Artur Żmijewski w filmie ''Mój rower''Źródło: mat. dystrybutora
d2th7dv
d2th7dv

Wirtualna Polska zaprasza na seans filmu "Mój rower" z Arturem Żmijewskim w roli głównej, który zostanie wyświetlony pod gołym niebem w ramach festiwalu Orange Kino Letnie.

Mówi się, że mężczyźni nie rozumieją kobiet. A co, jeśli jest jeszcze gorzej i nie rozumieją też siebie nawzajem? Komediodramat Piotra Trzaskalskiego („Edi” – zdobywca ponad 30. prestiżowych nagród filmowych), to nietypowy przewodnik po męskim świecie. Dlaczego niezależnie od wieku, gdy facet kocha, nie potrafi tego wyrazić słowami? Paweł (Artur Żmijewski), Włodek (Michał Urbaniak)
i Maciek (Krzysztof Chodorowski) skazani na swoje towarzystwo przez kilka dni, nie przepuszczą żadnej okazji, żeby uprzykrzyć sobie życie. Czy naprawdę więcej ich dzieli niż łączy? Czy klucz do zrozumienia męskiego punktu widzenia w ogóle istnieje?

Warto podkreślić, że Artur Żmijewski jest tegorocznym laureatem Diamentowego Klapsa Filmowego. Nagrody, którą postanowiliśmy przyznawać co roku aktorce lub aktorowi za osobowość, która wnosi do filmu pozytywne przesłanie, dostarczające nam widzom wielu wzruszeń, emocji i dobrej energii – mówił Paweł Adamski, Prezes firmy Outdoor Cinema, organizatora festiwalu.

d2th7dv

W tym roku festiwalowe czwartki Orange Kino Letnie są tematycznie związane z hasłem "Made in Poland". "Mój rower" można obejrzeć tradycyjnie w Sopocie i Zakopanem, a także w odnowionej Ekomarinie w Giżycku, gdzie będą się odbywać dodatkowe pokazy (w środy z cyklu „Z Orange i mega hitem” oraz czwartki „Made in Poland”). Mazurscy żeglarze filmy mogą oglądać nawet z pokładu jachtów.

d2th7dv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2th7dv